artykuł partnerski

Cechuje nas nieustanny progres, dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam naszą nową inicjatywę – zajęcia fitness i trening funkcjonalny online! Dla każdego i bez wychodzenia z domu!

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klubowiczów, ale także żywo reagujemy na zmieniające się potrzeby! Duch sportowy jest w nas bardzo mocny, dlatego mamy dla Was kolejną możliwość treningową i sposób na aktywne spędzenie dnia!

Treningi online

Przez najbliższe dni #zostańwdomu, a my dostarczymy Ci nowy sposób na pozostanie w formie! Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia – zajęcie online transmitowane na żywo, na naszych fanpage’ach, nawet kilka razy dziennie! Wykwalifikowana kadra zadba o to, aby Twoje cele treningowe były coraz bliżej realizacji, a aktywność fizyczna poprawiała samopoczucie i wzmocniła odporność! Myślimy jak zawsze o Waszych możliwościach i preferencjach, dlatego nie zabraknie zajęć dostosowanych do różnych grup wiekowych i stopni zaawansowania. Koniecznie dołączcie się do nas i wspólnie z nami, na żywo, trenujcie nie wychodząc z domu!

W tym tygodniu, w harmonogramie zajęć online, znalazły się zajęcia:

  • Przepis na domowe pośladki
  • Full Home Workout
  • Boxing + 15 minut stretching
  • Funkcjonalnie w domu
  • 10X Training Home Edition

Jak widzicie nasza kadra przygotowała dla Was prawdziwe treningowe perełki! Mamy także porady i fitness-hacki, dzięki którym dowiecie się, jak nie stracić swojej kondycji i formy pozostając w domu, a wręcz przeciwnie, nawet zbudować i poprawić swoją sylwetkę!

XtremeApp

Znasz już nasze „domowe” treningi z użyciem aplikacji? Jeśli nie – koniecznie nadrabiaj zaległości! Jeśli tak – nie zwalniaj tempa, aplikacja w dłoń i do dzieła!
Gorąco zachęcamy, aby na bieżąco korzystać z naszej aplikacji, ponieważ już niebawem pojawią się nowe programy autorskie z ćwiczeniami do wykonania w domu! Przebywanie w domu można wykorzystać w optymalny sposób, my rekomendujemy jak zawsze aktywność fizyczną!
Kapitan na pokładzie!

Łukasz Dojka, to nie tylko założyciel sieci, biznesmen czy przedsiębiorca, to przede wszystkim sportowiec i pasjonat aktywności fizycznej. Z takim liderem w każdej sytuacji można znaleźć drogę do… progresu! Zajęcia online czy aplikacja XtremeApp są tego najlepszym przykładem!

– Kluby aktualnie są nieczynne, jednak my nie zwalniamy tempa i mamy kolejną wartość dodaną dla naszych klubowiczów! Działamy na miarę XXI wieku, czego najlepszym dowodem są wprowadzane przez nas rozwiązania. Trening w domu nabrał nowego wymiaru, dzięki naszej aplikacji i zajęciom online, na tym jednak nie koniec. Już wkrótce oddamy w Wasze ręce platformę VOD, która zwierać będzie ćwiczenia, porady i zajęcia fitness. Mamy nadzieję, że niebawem będzie to standard w branży fitness, a my już teraz przecieramy szlaki! – Łukasz Dojka, założyciel Xtreme Fitness Gyms.

Obserwujcie nasze działania na Facebooku i Instagramie, będziemy zapewniać codzienną dawkę motywacji, porad oraz ćwiczeń, a teraz najważniejsze – zerkajcie na harmonogram i ćwiczcie z nami online!

PRZEPIS NA DOMOWE POŚLADKI

Trening skierowany na dolne partie ciała, głównie pośladki. Ćwiczenia wzmacniające, wyszczuplające oraz rzeźbiące mięśnie pośladkowe.

FULL HOME WORKOUT

Trening ogólnorozwojowy. Łączy elementy cardio oraz siłowe i funkcjonalne. Rzeźbi i wzmacnia wszystkie partie ciała.

BOXING + STRETCHING

Trening kondycyjny oparty na prostych ruchach treningu bokserskiego. Wzmocni całe ciało, spali kalorie, poprawi kondycję, a muzyka sprawi, że trening będzie jeszcze bardziej energetyczny.

FUNKCJONALNIE W DOMU

Trening poprawiający stabilność, mobilność, bazujący na prostych ćwiczeniach, często opierających się na czynnościach wykonywanych podczas życia codziennego. W treningu tym można stopniować poziom ćwiczeń.

10XTRAINING HOME EDITION

Nowe zajęcia w naszej sieci, przystosowane do treningu w domu. To 30-minutowe zajęcia typu HIIT skupiające się na fundamentach treningu funkcjonalnego. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zbudować sportową sylwetkę. Mieszanka ćwiczeń siłowych oraz kondycyjnych.

Polecamy także:

 

Nowe lokalizacje Xtreme Fitness Gyms