Innowacja 2017

XBody laureatem FIWE AWARDS 2017

Tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody FIWE AWARDS 2017 w kategorii INNOWACJA został produkt XBody Actiwave THE HYBRID firmy XBODY WORLD.

Dlaczego innowacja? Jest to urządzenie, które potrafi w dwojaki sposób stymulować, ale również umożliwia trening grupowy z udziałem, aż do 6 osób. To jest totalna rewolucja łącząca najnowocześniejsze technologie! Jesteśmy idealnym partnerem nie tylko dla trenerów personalnych, dla małych studiów z elektrostymulacją, ale również dla dużych fitness klubów, które będą chciały umożliwić swoim klientom przetestowanie najnowocześniejszych technologii – powiedział Szymon Bartoszek, XBody.

XBody Actiwave THE HYBRID
Na targach FIWE 2017 XBody zaprezentowało urządzenie Actiwave The Hybrid, które zwyciężyło w konkursie FIWE AWARDS 2017 w kategorii INNOWACJA ROKU 2017. Urządzenie zachwyca wspaniałym designem i jest jeszcze bardziej funkcjonalne. Produkt Actiwave The Hybrid to urządzenie, które: pozwala połączyć maszynę i osobę ćwiczącą zarówno za pomocą kabla jak i WIFI, umożliwia trening EMS w grupach (przełom w dziedzinie treningów EMS, które do tej pory było prowadzone 1on1), posiada intuicyjny softwear,  dzięki czemu praca i prowadzenie treningów nawet w grupach staje się bardzo łatwe. Ponadto oprogramowanie – opcja “professional” umożliwia zmianę głębokości impulsu na poszczególnych grupach mięśni – efektem będzie trening jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb klienta (również profesjonalnych sportowców). Urządzenie charakteryzuje się bardzo małych zużyciem energii 36W.  Actiwave – bezprzewodowy nadajnik korzysta z baterii Li- Ion najbardziej przyjaznych środowisku. XBody Actiwave THE HYBRID zdobył również Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2017.

Prestiżowa GALA FIWE AWARDS, organizowana przez IC EVENTS, daje możliwość zaistnienia w branży nowym produktom oraz usługom, a także umocnienia pozycji już rozpoznawalnym markom. Podczas Gali firmy, wcześniej zgłoszone do konkursu otrzymują nagrody i statuetki w kilku kategoriach:  Innowacja, Suplementacja, Sprzęt. Zwycięzców wyłania kapituła składająca się ze znanych ekspertów branży Fitness & Wellness. Gala FIWE AWARDS odbyła się po raz czwarty.