W odpowiedzi na potrzeby rynku, zainspirowana rosnącą tendencją do ćwiczeń mięśni pośladkowych, firma Core Health & Fitness, wprowadziła do swojego portfolio maszynę Nautilus Glute Drive. Dzięki tej nowości, w każdej siłowni i na każdym poziomie zaawansowania można odbyć bezpieczny trening, którego efektem są mocne i pięknie wyrzeźbione pośladki. Bardzo długo nie było na rynku maszyny, która pozwalałaby na bezpieczny i efektywny trening tego typu, dlatego Glute Drive od momentu premiery na FIBO 2018, zdobywa coraz większą popularność. Maszyna została zaprojektowana w taki sposób, żeby umożliwiać ćwiczenia zarówno wprawnym i świadomym sportowcom, jak również osobom początkującym. Doskonała biomechanika, wyważone proporcje, wygodny, wyściełany pas zabezpieczający, ławka z oparciem wspierającym całą długość kręgosłupa i stabilizująca biodra, możliwość dokładania taśm oraz dodatkowych obciążeń – wszystko to sprawia, że trening jest nie tylko efektywny, ale też mniej kontuzjogenny.

Nie ma osoby, która byłaby niezadowolona z treningu na tej maszynie. Zachwycił się nią sam Bret Contreras, określany mianem czołowego eksperta od ćwiczeń mięśni pośladkowych na świecie. Właśnie dzięki temu, że ta maszyna pozwala bezpiecznie trenować nie tylko osobom zaawansowanym, które świadomie budują swoją sylwetkę, ale też początkującym i starszym.

IMPORTANT! The @nautilusstrength @glutedrive is not just for “youngsters!” Here Tina (79 years young) demonstrates that at any age you can work on Glute activation, Glute strength and Glute tone! Thanks to @corehandf for doing such an amazing job distributing this product all over the world 🌎 @fitnesswomen @topfit_glutes @fitness_glutes @bretcontreras1 @gymglutes @glutes @thegym_aspen @glutes_motivation_

Opublikowany przez Glute Drive Piątek, 7 grudnia 2018

Maszyna jest genialna w swej funkcjonalności i prostocie – to innowacja na rynku, która przyda się w każdej siłowni. Idealnie komponuje się z tak popularną obecnie Strefą HIIT, z którą tworzy pakiet doskonały dla trenujących. Przyjazny użytkownikom zestaw maszyn Strefy HIIT, w krótkim czasie zapewnia doskonałe efekty u ćwiczących klientów – a zadowolony klient siłowni to zadowolony właściciel siłowni. Przekonali się o tym już właściciele Platinium Fitness, Smart Gym i Just Gym.

W celu poznania oferty, zapraszamy do kontaktu mspringer@corehandf.com

Polecamy także

Jak być skutecznym liderem? Czy jest na to gotowa recepta?