Sieć siłowni énergie działa na rynku od 15 lat i prowadzi ponad 100 klubów w Wielkiej Brytanii i Irlandii – W Polsce istnieje potencjał, aby otworzyć ponad 50 siłowni w ciągu najbliższych pięciu lat. Biorąc pod uwagę wysoki poziom świadczonych usług, oferta énergie Fitness wyprzedza konkurencję bardzo przystępną ceną, w którą wliczona jest wysoka jakość oraz opieka franczyzowa.

Dzięki takiemu rozwiązaniu właścicielem klubu może zostać osoba, która nigdy nie miała do czynienia z branżą fitness. Klub zapewnia profesjonalną obsługę, której klient coraz częściej wymaga. énergie Fitness proponuje ofertę typową dla siłowni. W klubie znajduje się studio do zajęć fitness, strefa kardio (bieżnie, orbitreki), strefa wolnych ciężarów oraz funkcjonalne obszary treningowe, gdzie znajdziemy m.in. sztangi, piłki do ćwiczeń.

Każda strefa treningowa jest odpowiednio przemyślana. Koncept wyróżnia charakterystyczny layout oraz przemyślany układ rozmieszczenia sprzętu.

Oprócz klasycznej oferty sieć energie oferuje dość innowacyjny koncept klubu w klubie. The YARD to strefa butikowa w pełnowymiarowym Klubie fitness.

YARD Club Edition, jest charakterystyczną koncepcją treningową, obejmującą worki treningowe, TRX, piłki , ławki i wiele innych w specjalnej przestrzeni treningowej.

YARD Club Edition, zaprojektowany ze ścianami w stylu cegły i podłogami astro, zachęca członków do wypróbowania intensywnego treningu z monitorami tętna MYZONE , w celu śledzenia jego wydajności. Oprócz YARD, énergie Fitness oferuje również 30-minutowe szybkie zajęcia fitness
énergie BLAST, w tym Core, Mobilize, Cycle i HIIT.

Zarówno YARD, jak i ENERGY BLAST są dostępne w rozszerzonym pakiecie “WOW”! – jedna z ofert członkostwa, do tego możliwość skorzystania z dyskontowanego monitoru wysiłku MyZone, wzajemny dostęp do klubu, monitorowanie kondycji – Precor, Preva i wiele innych, a wszystko to kompatybilne z aplikacją na telefon.

Założyciele zachęcają do nawiązywania współpracy z nowym operatorem. Franczyzobiorcą może być osoba bez doświadczenia w biznesie.

Poniżej przedstawiamy krótki film prezentujący koncept energie fitness i trening w strefie butikowej:

Polecamy także:

Co nowego w énergie Fitness? – wywiad z Dorotą Walerczuk