artykuł partnerski

Xtreme Fitness Gyms w rok 2020 wchodzi z przytupem. 31 stycznia światło dzienne ujrzy aplikacja XtremeApp, a już na horyzoncie kolejne innowacyjne rozwiązania, które pozytywnie zaskoczą klubowiczów sieci i jeszcze mocniej ugruntują pozycję na rynku.

Czego mogą spodziewać się klubowicze? Xtreme Fitness Gyms cechuje nieustanny progres, a co za tym idzie, ich działania są innowacyjne, a wprowadzane nowości to zawsze strzał w dziesiątkę. Jak będzie tym razem? Jesteśmy pewni, że podobnie. Tym bardziej, że jedną z osób, które stoją za zmianami jest Marek Prusiński, Head of Fitness, dla którego trenowanie to sposób na życie.

Fight Zone i 10X Training to nowe strefy treningowe, z których już niebawem klubowicze będą mogli korzystać. Najpierw w klubie w Tarnowie na ulicy Błonie 2, następnie strefy będą pojawiać się w kolejnych klubach w sieci. Faza testowa nie jest nigdy pomijana w działaniach sieci, a wszystko po to, aby upewnić się, że satysfakcja klubowiczów będzie na najwyższym poziomie.

Będą to dwie zupełnie nowe strefy, połączone z nowoczesną technologią, które będą kłaść nacisk nie tylko na trening całego ciała, ale także na integracje klubowiczów i radość z bycia częścią społeczności Xtreme Fitness Gyms. Tak o innowacjach wprowadzanych do sieci mówi jeden z głównych sprawców owego zamieszania, Marek Prusiński:

”Świat fitnessu cały czas wymaga wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów, a jest to dawanie jasnych rozwiązań, tak aby klubowicze nie musieli zastanawiać się, co mają robić po przyjściu na siłownię. Oni po prostu mają wiedzieć, co robić, wielu klubowiczów nie osiąga efektów i wychodzi, ponieważ nie wiedzą oni, jak trenować. Drugim aspektem jest integracja. Klubowicze często przychodzą do klubu, robią swoje i wychodzą. Brakuje integracji, a człowiek potrzebuje kontaktów z innymi ludźmi. Nasze nowe strefy to umożliwią”.

Jak będą wyglądać nowe strefy i jak będą działać?

10X Training

Trening funkcjonalny, który trwa ok. 30 minut, a jego intensywność jest na zmianę bardzo wysoka i niska. 10 stacji, które budują formę treningową i zapewniają niesamowite efekty. Do każdej stacji zapraszane są 2 osoby, które wymieniają się ćwiczeniami i poruszają się po wyznaczonych polach, do których przypisane są określone ćwiczenia.

Nowoczesne technologie pomogą w treningu, nie trzeba będzie zastanawiać się, co robić, na monitorze wyświetlać będą się poszczególne ćwiczenia, a obok, panel odmierzający czas, pomoże we właściwej organizacji treningu.
Klubowicze będą mogli wykonywać trening z kompanem treningowym, samemu, lub przyjść na grupowe zajęcia z trenerem.

Fight Zone

Worki, 10 stacji, wspólny trening, energia – nowa strefa to odpowiedź na potrzeby klubowiczów. Różne kombinacje ćwiczeń z workami, które wykonuje się na zmianę ze swoim kompanem treningowym. Trening w tej strefie to trening mocno kondycyjny, rozładowuje stres, perfekcyjnie kształtuje górne partie ciała, buduje sylwetkę. Zapewnia całą masę dobrej energii i zabawy. Łączy ludzi – trening z trenerem w towarzystwie innych osób to doskonała okazja do budowanie nie tylko ciała, ale także relacji!

Podobnie jak w strefie 10x Trainig, także w strefie Fight Zone klubowicze mogą ćwiczyć sami, z kompanem treningowym lub wziąć udział w grupowych zajęciach pod okiem trenera.

Tym razem Xtreme Fitness Gyms zaprasza klubowiczów do nowych stref treningowych, które systematycznie będą pojawiać się w kolejnych klubach. Specjaliści stawiają na trening w połączeniu z nowoczesnym technologiami oraz kładą silny nacisk na budowanie relacji w trakcie treningu oraz czerpanie radości i satysfakcji z aktywności fizycznej.

Polecamy także:

Otwarcie 32 klubu przeszło do historii Xtreme Fitness Gyms!