INTELIGENTNY FITNESS !

 

Tym razem są to nowoczesne, funkcjonalne i bardzo estetyczne przyrządy treningowe firmy HUR z Finlandii. Technologia zastosowana w tych urządzeniach sprawia, że nadają się one dla każdego, bez względu na wiek i kondycję oraz są idealne dla sportowców (np. trening szybkościowy). Zastosowanie innowacyjnego systemu obsługi Smart Touch ułatwia planowanie treningu, motywuje ćwiczącego, dokumentuje postępy i sprawia, że trening staje się bardzo dobrą zabawą. Jednocześnie budowa tych przyrządów sprawia, że przełamują niechęć  osób, które nie korzystają jeszcze z siłowni. Dopełnieniem wszystkiego jest zerwanie ze stereotypem tradycyjnych przyrządów siłowych –  komfort,  bezgłośna praca urządzeń HUR oraz bogaty wybór opcji kolorystycznych. Same urządzenia zajmują niewielką powierzchnię. Mając urządzenia HUR można stworzyć przyjazną strefę fitness dla całych rodzin, seniorów oraz miejsce do bezpiecznego treningu dla sportowców.

W urządzeniach HUR tradycyjny stos obciążników został zastąpiony technologią pneumatyczną, która dopasowuje opór do naturalnej siły wydatkowanej przez mięśnie nie obciążając stawów. Zastosowane tu sprężone powietrze, wytwarzane przez kompresor, pozwala na cichy, bezpieczny i efektywny trening, bez negatywnego działania na stawy czy tkankę łączną.

Urządzenia HUR są dwufunkcyjne i pozwalają na trening przeciwstawnych grup mięśniowych bez konieczności przechodzenia na drugą maszynę a dodatkowymi korzyściami z tego rozwiązania są: oszczędność powierzchni, czasu przeznaczonego na ustawianie urządzeń oraz ograniczenie wydatków niezbędnych na zakup sprzętu.

HUR SmartTouch  z inteligentnym oprogramowaniem umożliwia prowadzenie treningu opartego  na kontroli  postępów/dowodach postępów/. System HUR SmartTouch znajduje zastosowanie nie tylko w klubie fitness ale również w rehabilitacji pourazowej, neurologicznej oraz w rehabilitacji kardiologicznej i do treningu seniorów. Możliwość regulacji oporu co 100 gramów lub co 1 kilogram pozwala dobrać trening odpowiednio dla każdego wieku i kondycji. HUR to jedyna firma, która ma również w ofercie linię urządzeń EASY ACCESS przystosowaną do ćwiczeń osób na wózkach.

Posiadając sprzęt firmy HUR można zaoferować atrakcyjny trening osobom zdrowym i wysportowanym a także zmotywować do treningu tych, którzy jeszcze nie zaczęli ćwiczyć !

Urządzenia HUR posiadają certyfikat innowacyjności !
Więcej: www.hurhasmed.pl

Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Młyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@hasmed.pl
tel.33 812 29 64, 33 812 31 79