photo: materiały prasowe

 

CityFit wprowadza nowe udogodnienia dla klubowiczów

Plany treningowe online oraz specjalne zajęcia wprowadzające IntroFit – oto kolejne udogodnienia, które dla swoich klubowiczów przygotowała sieć klubów fitness CityFit.

Model biznesowy CityFit zakłada połączenie treningu jakości premium z wyjątkowo korzystnymi warunkami członkostwa (konkurencyjne ceny karnetów, brak konieczności podpisywania długoterminowych umów itd.). Sieć dba również o innowacyjne rozwiązania, które uprzyjemniają czas spędzony w klubie, a także służą edukacji klubowiczów i zwiększają efektywność ich treningu.

Od sierpnia na stronie sieci www.cityfit.pl dostępne są specjalne plany treningowe on-line. Dzięki nim każdy klubowicz, wykorzystując własne urządzenie mobilne (telefon, tablet), może zaplanować i samodzielnie przeprowadzić swój trening w klubie. Plany dostępne są w szerokiej gamie wariantów, uwzględniających m.in.  płeć, stopień zaawansowania, wiek (opcje: Senior i 16+) oraz cel treningowy (utrata wagi, muskulatura). Z myślą o osobach mających mało czasu, np. takich które przychodzą na trening w przerwie na lunch – powstały programy Business Express. Dodatkowym ułatwieniem dla klubowiczów jest specjalne oznakowanie maszyn treningowych – zastosowane zarówno w programach, jak i na urządzeniach znajdujących się na terenie klubów. Plany przygotowane zostały przez Michała Kowalskiego, trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem.

Równolegle sieć rozbudowała zakres zajęć wprowadzających. Nowy pakiet IntroFit obejmuje cykl spotkań, podczas których klubowicze poznają ogólne zasady funkcjonowania klubu oraz uczą się jak prawidłowo korzystać z maszyn i urządzeń. Każde z zajęć trwa około 40 minut i dotyczy innej strefy treningowej znajdującej się w klubie, m.in. Cardio, Wolne Ciężary, Funkcjonalne, Maszyny Oporowe itd.

– IntroFit to propozycja skierowana zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z CityFit, jak i dla tych, którzy już u nas trenują, ale chcą pogłębić swoją wiedzę o prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń oraz możliwościach, jakie daje nasz sprzęt. – mówi Piotr Szczepanek, Dyrektor marketingu CityFit.

Zarówno zajęcia wprowadzające, jak i plany treningowe dostępne są bez dodatkowych opłat.