fot. mat. prasowe

ISM 2018: przyszłe zabezpieczenie sektora fitness

Sektor zdrowia i fitnessu w czołówce rozwoju zawodowego

Konferencja ISM (International Standards Meeting) organizowana, co roku przez Europe Active, tym razem obędzie się w Warszawie. To wydarzenie dedykowane jest instytucjom szkoleniowym i właścicielom, operatorom ośrodków zdrowia i fitness. Portal Branża Fitness jest Patronem Medialnym wydarzenia. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15 i 16 listopada w Warszawie.

Podczas debaty pod hasłem „Przyszłe zabezpieczenia sektora fitness – zapewnienie jakości w zróżnicowanym środowisku europejskim”, w szczególności podkreślona zostanie ważność zapewnienia jakości, dzięki odpowiednio przeszkolonej i przygotowanej kadrze pracowniczej branży fitness. Europe Active kładzie duży nacisk na zaangażowanie uczestników w dyskusje grupowe i sesje techniczne, które – jak oczekuje – bezpośrednio wpłyną na budowanie lepszej przyszłości branży. Ta coroczna konferencja stała się już najważniejszą okazją do współpracy w zakresie poprawy edukacji, rozpoznawania i wpływu społecznego osób wykonujących zawody. Europe Active zapowiada, że tym razem pójdziemy o krok dalej.

“Nie można mieć nadziei na budowanie lepszego świata bez ulepszania jednostek. W tym celu każdy z nas musi pracować dla własnego rozwoju, a jednocześnie ponosić ogólną odpowiedzialność za całą ludzkość”

Marie Skłodowska-Curie.

Międzynarodowa organizacja Europe Active zainspirowana rodzimą Marie Curie, postanowiła skupić się na pracy nad poprawą zarówno jednostek, jak i całego sektora, w kierunku zdrowszego i bardziej aktywnego społeczeństwa europejskiego. W tym roku zaangażowanie uczestników będzie ważniejsze niż kiedykolwiek. Zaplanowano dyskusje w małych grupach, uczestnicy otrzymają szersze możliwości nawiązywania sieci kontaktów. Julian Berriman, Director Professional Standards Committee, przedstawi aktualizację planów Europe Active oraz najnowsze informacje dotyczące akredytacji i standardów.

Zapraszamy dostawców szkoleń fitness oraz pracodawców z branży fitness do uczestnictwa w tegorocznej edycji ISM. Jednocześnie przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Jest to wyjątkowa okazja, by spotkać się z wybranym zespołem ekspertów w otwartym i inspirującym środowisku, aby omówić strategie dotyczące komunikowania i wdrażania standardów oraz zapewnienia, że ​​europejski sektor zdrowia i fitness pozostaje w czołówce rozwoju zawodowego.

Szczegółowe informacje i dokonanie rejestracji możliwe jest na stronie internetowej: http://www.europeactive.eu/events/ISM18

________________

O EuropeActive

EuropeActive, znane jako European Health & Fitness Association (EHFA), powstało w 1996 roku i funkcjonuje jako organizacja non-profit oraz unikalny głos adresujący kluczowe instytucje europejskie w imieniu europejskiego sektora zdrowia i fitness. Jego misja polega nie tylko na odwróceniu fali bezczynności, ale także na zapewnieniu, by coraz więcej osób częściej aktywizowało się w wyniku skutecznej synergii między wszystkimi podmiotami tego sektora. EuropeActive to ponad 25 000 centrów fitness, 21 krajowych stowarzyszeń oraz wiodących na rynku dostawców, dostawców usług edukacyjnych i osób prywatnych.

Zobacz także: