artykuł partnerski

ITP S.A., producent i dystrybutor wielu uznanych technologii z zakresu medycyny i medycyny estetycznej, a także oficjalny przedstawiciel marki Technogym w Polsce, wprowadza do swojej oferty urządzenia do dezynfekcji NPURE.

NPURE to inteligentny system, który dezynfekuje pomieszczenia, emitując intensywną mgiełkę odkażającą. NPURE wykorzystuje suchą mgłę, technologię ultra-drobnej atomizacji, zapewniając skuteczną dezynfekcję w gabinetach zabiegowych, szatniach, pomieszczeniach do treningu i na stanowiskach pracy.

NPURE jest przeznaczony do dezynfekcji każdego rodzaju powierzchni w krótkim czasie – 2 minuty czasu pracy urządzenia na powierzchni 25 metrów kwadratowych (75 metrów sześciennych) z niewielką ilością płynu w aerozolu.

PRECYZJA

NPURE wykonuje szybką dezynfekcję powierzchni wewnątrz pomieszczeń za pomocą silnej mgły dezynfekującej, zapewniając skuteczne i precyzyjne oczyszczenie z wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, mikroorganizmów, itp. Urządzenie posiada dwa zdefiniowane programy dla zapewnienia skutecznej sterylizacji pomieszczeń.

WSZECHSTRONNOŚĆ I PRAKTYCZNOŚĆ

Obracająca się o 360° dysza NPURE pozwala urządzeniu na równomierne rozpylenie mgiełki w konkretnej przestrzeni, dostosowując dokładną dawkę cieczy w zależności od wielkości pomieszczenia. Dezynfekcja z NPURE jest łatwiejsza i dokładniejsza niż w przypadku ozonowania pomieszczenia czy stosowania lamp ultrafioletowych.

SPECJALNY PŁYN

#NPOWER to specjalistyczny płyn kosmetyczny do dezynfekcji, zaprojektowany specjalnie do pracy z NPURE. Dzięki systemowi suchej mgły w urządzeniu, płyn jest rozpylany w postaci silnej mgły odkażającej, z 3-mikronowymi kroplami. Zachowanie kropel jest podobne do zachowania się cząsteczek gazu: odbijają się one od powierzchni i nie moczą jej. #NPOWER opiera się na właściwościach nadtlenku wodoru (4,5%), jonów srebra (od 3 do 10mg na litr) i kwasu mlekowego (0,5-1,0%). Dzięki działaniu nadtlenku wodoru, roztwór dociera do wewnętrznej części wirusa i zabija go poprzez rozkład ścian komórkowych bez filogenicznego efektu nawilżania. Dzięki łączności NPURE z WIFI, płyn można w prosty sposób zamówić z poziomu urządzenia.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać indywidualną ofertę na urządzenia NPURE do swojego klubu fitness lub studia treningu personalnego, zachęcamy do kontaktu:

+48 781 212 321
technogym@itpsa.pl

Polecamy także:

Już niebawem rusza jedyny w Polsce portal biznesowy dla trenerów i instruktorów fitness!