Firma ITP S.A., oficjalny przedstawiciel marki Technogym w Polsce, otworzy pierwszy w Polsce show room TECHNOGYM. Oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na październik 2019 roku. 

TECHNOGYM to uznany na całym świecie producent urządzeń fitness, które są wykorzystywane m.in. w klubach, hotelach, centrach medycznych i SPA, a także w prywatnych siłowniach. To właśnie z myślą o kliencie indywidualnym, dystrybutorzy marki na całym świecie otwierają showroomy i butiki TECHNOGYM. 

Podstawowym celem otwarcia showroomu jest umożliwienie klientom indywidualnym poznania produktów TECHNOGYM na żywo – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki TECHNOGYM w Polsce. Świadomość zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej w Polsce nieustannie rośnie, co przekłada się nie tylko na frekwencję w klubach fitness, ale również zwiększone zainteresowanie urządzeniami domowymi. Otwarcie show roomu to dla nas szansa rozwoju w tym segmencie – dodaje Śliwowski. 

Pierwszy showroom TECHNOGYM w Polsce powstanie przy placu Trzech Krzyży 3 w  Warszawie, w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Dom Dochodowy. W tym samym rejonie swoje butiki posiadają inne, ekskluzywne marki, które podobnie jak TECHNOGYM stawiają na wysoką jakość produktów i obsługi klienta. Zarówno wybór lokalizacji, jak i projekt showroomu, jest efektem ścisłej współpracy z włoską centralą TECHNOGYM i rekomendowanym przez nią biurem projektowym. Wszystkie elementy showroomu, takie jak materiały, meble, a nawet sprzęt multimedialny, zostały dobrane zgodnie ze standardami, które są respektowane przez wszystkie tego typu obiekty na całym świecie. 

Projekt showroomu zakłada nie tylko prezentację urządzeń do użytku domowego, ale również ekskluzywny wystrój wnętrza i zastosowanie nowoczesnej technologii multimedialnej – komentuje Dominik Śliwowski. Technogym znany jest nie tylko z produkcji najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu treningowego, ale również z propagowania idei Wellness oznaczającej dążenie do witalności i dobrego samopoczucia. Chcemy, aby każdy odwiedzający nas klient został dosłownie zarażony ideą wellness i poczuł się u nas wyjątkowo – dodaje Śliwowski. 

 

Do tej pory Technogym wyposażył w swój sprzęt ponad 65 tysięcy klubów fitness oraz ponad 100 tysięcy apartamentów i domów prywatnych na całym świecie. Marka posiada swoje butiki m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Rosji i Stanach Zjednoczonych. 

Więcej na www.technogympolska.pl

Polecamy także:

Sprzęt Technogym w hotelach PURO