Firma ITP S.A. otrzymała nagrodę za ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe osiągnięte w 2018 roku dla marki Technogym. To duże wyróżnienie przyznane przez prezesa firmy Technogym Nerio Alessandri na oficjalnym wydarzeniu Technogym Vision 2021 w siedzibie firmy we Włoszech.

ITP S.A. od ponad 6 lat jest oficjalnym przedstawicielem marki Technogym w Polsce, który z dużymi sukcesami wyposaża kluby fitness, hotele, apartamenty i siłownie firmowe. ITP w swojej pracy z klientami stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Do tej pory, firmie zaufali m.in. tacy klienci jak CityFit, Just Gym, Fabryka Formy, My Fitness Place, Holmes Place oraz wielu innych.

Jesteśmy dumni, że po raz 5 z rzędu otrzymujemy nagrodę za wyniki sprzedażowe dla marki Technogym, bo to świadczy o tym, że kilka lat temu obraliśmy dobrą strategię i konsekwentnie ją realizowaliśmy – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce. Dziękujemy wszystkim Klientom, partnerom i pracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Oczywiście takie wyróżnienia dodatkowo motywują nas do dalszej pracy i nie zamierzamy spocząć na laurach – dodaje Śliwowski.

Polecamy także

 

Nowy operator franczyzowych klubów fitness wkracza do Polski – wywiad z założycielem Énergie Fitness Jim Durie