PASSION EDUCATION INSPIRATION

Już 17 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie

BF Patronem Medialnym PEI !

Wielkimi krokami zbliża się kolejne fantastyczne wydarzenie! Trwają prężne przygotowania do kolejnej edycji największej konferencji fitness w Europie. Już po raz czwarty, Konferencja PEI Passion Education Inspiration odbędzie się na PGE Narodowym. Event ma przede wszystkim na celu szerzenie ruchu i zdrowego podejścia do fitnessu oraz kulturystyki. Dla wszystkich Uczestników to niesamowita okazja do zdobycia potężnej, inspirującej dawki wiedzy i motywacji. Już teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia! Nawiązana współpraca zagwarantowała nam prawo pierwszeństwa do poinformowania naszych Czytelników o zagranicznym gościu, który będzie obecny podczas IV edycji Konferencji.

 Czym jest PEI?

PEI to największa konferencja fitness w Europie i szansa na prezentację własnej marki poprzez kontakt bezpośredni z osobami aktywnymi fizycznymi, fanami fitnessu, trenerami personalnymi oraz osobami ściśle związanymi ze sportem. Konferencja PEI, doceniona jest już nie tylko przez wystawców i Odwiedzających, ale również przez światowej sławy gwiazdy fitness. PEI to przede wszystkim połączenie wartościowych, merytorycznym wykładów z możliwością spotkania najpopularniejszych przedstawicieli światowej branży fitness. Uczestnictwo w wydarzeniu to także doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą marek sportowych.

Prelegenci PEI to znani specjaliści z branży. W programie konferencji są nie tylko pasjonujące wykłady, ale również  wachlarz dodatkowych certyfikowanych kursów i szkoleń, w których wszyscy Uczestnicy mogą brać udział. Do tej pory wystąpili, m.in.: Tadeusz Sowiński – specjalista z zakresu żywienia i suplementacji, Jakub Mauricz – najbardziej rozpoznawalna twarz polskiej dietetyki sportowej, Katarzyna Figuła – mentorka trenerów personalnych, Michał Karmowski – jeden z najbardziej utytułowanych kulturystów w kraju, Marek Fischer – dietetyk kliniczny i sportowy, Akop Szostak oraz wielu innych.

Minione edycje zgromadziły imponujące grono światowych gwiazd fitnessu. Lazar Angelov, Michelle Levin, Paige Hathaway, Erko Jun i Simeon Panda.

Dlaczego warto wziąć udział w  Konferencji PEI pod uwagę podczas promocji marki?

Konferencja PEI to jedyne w Polsce wydarzenie, które nie jest stricte targami, ani typowym szkoleniem. Udział w wydarzeniu umożliwia bezpośredni kontakt z 1200 ściśle zdefiniowanymi odbiorcami. Ponadto wiąże się z prestiżem, pozytywnie wpływa na wizerunek firmy oraz buduje świadomość marki wśród uczestników eventu. Nie jest to wydarzenie masowe, a ilość wystawców jest mocno ograniczona.

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie Organizatora: www.konferencjapei.pl

Kontakt: pei@icevents.pl

Przypomnijmy, jak wyglądały poprzednie edycje…