Pierwsza instalacja na warszawskim Mokotowie

Czym właściwie jest iWall? Jest to urządzenie, która pozwala stać się częścią gry. iWall wprowadza nowe pojęcie Exergaming – oznacza to ćwiczenie i granie. Exergaming czerpie korzyści z obu działań: jest zróżnicowany, motywujący, nagradzający, zabawny i towarzyski. Czy exergaming jest prawdziwą sprawnością fizyczną? Czy może sprawić, że się pocisz? Jak odróżnia się od tradycyjnych ćwiczeń? Zaledwie kilka minut ćwiczeń z iWall może sprawić, że poczujesz pot i podwyższone bicie serca. Wybierając odpowiednie gry i wystarczająco wymagające tryby, 20-minutowa sesja gry może spalić dużo kalorii i poprawić kondycję mięśni. Treści gier zaprojektowane przy pomocy profesjonalistów zajmujących się sprawnością fizyczną rzucają wyzwanie różnym celom, grupom różnicując zakres ruchów i poprawiając zdolności poznawcze.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy urządzenia fińskiego producenta pojawiły się w ponad 80 lokalizacjach na całym świecie. Produkt dostępny jest w szkołach, parkach rozrywki, siłowniach, parkach trampolin czy lotniskach. Teraz dzięki Fitness Concept Group produkt również dostępny na polskim rynku. 18.04.2018 na warszawskim Mokotowie odbyła się pierwsza instalacja urządzenia.

 

Więcej informacji dostępne na stronie: https://iwall.fitness/english lub bezpośrednio u polskiego dystrybutora firmy Fitness Concept Group www.fitnessconcept.pl, +48536383838;+48536505050

 

Źródło: Artykuł sponsorowany