W wieku 32 lat zmarł nagle Jacek Kramek. Trener personalny gwiazd, który odpowiadał za formę między innymi Mai Bohosiewicz czy Anny Skury odszedł wczoraj, 19 lipca.

Jacek Kramek współpracował także z Anną Lewandowską, Akopem Szostakiem i Katarzyną Dziurską. Stworzył autorskie plany treningowe dla mężczyzn (MEN’S PHYSIQUE SYSTEM) oraz dla kobiet (MBS). Na swoim koncie miał liczne sukcesy na scenie kulturystycznej. Był także wykładowcą Akademii Instruktorów Sportu S4.

Zachęcał do aktywności, pisząc:

Tak jak i Ty, ja też kiedyś zaczynałem od zera. Treningi, które dla Ciebie przygotowałem sprawdzałem najpierw na sobie. MPS to 15 lat moich przygotowań do startów, które zwieńczyłem wieloma złotymi medalami na scenie kulturystycznej. Zarówno moja kariera sportowa jak i metamorfozy moich podopiecznych są dowodem na to, że MPS dla mężczyzn jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, a MBS dla Twojej kobiety! 
Na co dzień pracuję z podopiecznymi, którzy chcą od wizyty na siłowni i od siebie samych wyciągnąć jak najwięcej! Przychodzą do mnie od 15-tu lat i niezmiennie daję im to, czego potrzebują – absolutne wsparcie w precyzyjnie dobranym planie treningowym! Po tylu latach doświadczenia potrafię rozpoznać potrzeby podopiecznych a w odpowiedzi na nie opracowałem rewolucyjne plany treningowe, które gwarantują osiągnięcie przez nich oczekiwanych rezultatów. I Ty możesz do nas dołączyć! 

Przyczyna śmierci sportowca nie została oficjalnie potwierdzona dla mediów. Nieoficjalnie mówi się, że przeszedł udar mózgu.

Redakcja portalu składa najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Jacka.