photo: mat. prasowe

Dlaczego, jak i co Les Mills zmienia w drodze na szczyt?

 – Chcemy, aby ludzie mieli najlepsze doświadczenia związane z treningiem zawsze i wszędzie, za każdym razem, kiedy pojawią się w klubie fitness lub na evencie Philip Mills, CEO Les Mills  International. Cztery dekady nieustannego rozwoju, zmian, ciężkiej pracy, niezliczonej ilości badań sprawiły, że staliśmy się światowym liderem zajęć grupowych, który swoją wiedzą i doświadczeniem pomaga klubom fitness osiągnąć sukces. Jednak ścieżka na sam szczyt nigdy nie jest prosta wręcz przeciwnie jest to kręta droga pełna ślepych uliczek, z której nie rzadko musimy zawracać, aby na nowo odszukać szlak. Branża fitness jest jedną z tych dziedzin, w której bardzo łatwo popaść w rutynę, przestać się rozwijać i zatrzymać się w połowie lub na samym początku drogi do sukcesu. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna, a mianowicie jedną z najtrudniejszych rzeczy jest zmienić sposób myślenia człowieka i jego nawyki!

Wierzymy w jakość i wartość zajęć grupowych i w to jak wielki mamy wpływ na pozytywne zmiany w branży fitness. Jako lider w branży wierzymy w misję jaką jest budowanie zdrowego biznesu zmieniając sposób myślenia o fitnessie i zdrowym stylu życia ludzi na całym świecie. Co więcej bierzemy odpowiedzialność za jakość i trwałość tych zmian, dlatego starannie tworzymy programy z określoną strukturą muzyczną i choreograficzną, które przynoszą szybkie rezultaty uczestnikom zajęć i to nie tylko te widoczne „gołym okiem”. Programy te zapewniają klubowiczom różnorodność i możliwość wyboru zajęć, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom i stylu życia.

Nie jesteśmy wizjonerami, nasza wiedza jest oparta o badania i doświadczenie zbierane przez prawie pół wieku

 Jak wspieramy kluby w ich drodze do sukcesu?

Przede wszystkim jesteśmy organizacją, która tworzy społeczność nie klientów, ale partnerów, z którymi wspólnie pracujemy nad tym, aby ich biznes osiągnął sukces. Każdego dnia staramy się pokazać naszym partnerom, że nasza wiedza i doświadczenie może pomóc im osiągnąć każdy zamierzony cel. Zapewniamy naszym partnerom gotowy i skuteczny marketing, którym mogą się dzielić ze swoimi klientami dostarczając im pozytywne emocje i doświadczenia. Zapewniamy gotowe narzędzia, koncepcje, strategie do rozwoju klubu fitness, a także edukujemy kluby jak ważne są emocje związane z dobrze przeprowadzonymi treningami grupowymi i jak ważna jest ich promocja, a nie marketing skupiony na sprzedaży członkostw.

Szkolenia Les Mills zapewniają najlepsze doświadczenia instruktorskie, rozwijają i motywują instruktorów do przekazywania pozytywnych emocji na zajęciach wspierając kluby w misji, która ma zmieniać życie innych. Instruktorzy równocześnie mają szanse realizować swoje osobiste cele i pasje, doszkalając się w szkoleniach kwartalnych lub zdobywając kolejne licencje. Towarzyszymy klubom i ich klubowiczom w drodze do zmiany myślenia o fitnessie, a co za tym idzie w drodze do ich sukcesu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na Les Mills „Business Day” już 11 maja w Warszawie w hotelu Marriott. Spotkanie przeznaczone jest tylko dla klubów partnerskich w Polsce. Mamy również 10 miejsc limitowanych dla właścicieli spoza partnerstwa Les Mills.

Szczegóły i więcej informacji można uzyskać pod nr tel 691 1031 31 lub mailowo: magda.konstanczak@lesmills.com.

Artykuł sponsorowany