Odpowiedzi na te pytania poznacie m.in. podczas wykładów uznanego na świecie eksperta od EMS-Dana Samka z EMS Business Academy. Będzie gościem specjalnym strefy FIWE & EMS TRAINING ZONE (*link do wydarzenia na FB), podczas targów FIWE 13-15 września w Warszawie.

Dan Samek – sprzedaż i marketing treningu EMS nie mają przed nim tajemnic!

Dan Samek od dawna związany jest z branżą fitness, przez wiele lat był menedżerem sprzedaży oraz marketingu w dużej niemieckich sieci klubów fitness. Spędził też kilka lat w USA,  najpierw jako sprzedawca i menedżer w Walt Disney w Orlando, a później  w Chicago jako Generalny Menedżer Sprzedaży i Dyrektor Marketingu w prestiżowej agencji PR-owej. Obecnie jest coachem, mówcą motywacyjnym i wykładowcą na kongresach poświęconych treningowi EMS. Założył EMS Business Academy i współpracuje z największymi operatorami sieci treningu EMS na całym świecie.

Dan wystąpił już w Polsce na I Kongresie EMS & Business w lutym 2019 we Wrocławiu, zorganizowanym przez EMSTraining.pl, prowadził także całodniowe warsztaty sprzedażowe. Dał się poznać jako charyzmatyczny coach, a jego wystąpienia wzbudziły ogromny entuzjazm uczestników.

Zapraszamy na wykłady Dana Samka, w strefie FIWE & EMS Training Zone, w hali 4

W piątek 13 września:

  • LEADCARD EMS  – narzędzie do śledzenia sprzedaży. Leadcard jest  Twoim najważniejszym narzędziem do wstępnej kwalifikacji potencjalnych klientów. ( godz. 11.30-12.30)
  • THE REAL CUSTOMER EXPERIENCE – scenariusz opieki i wskazówki do zbudowania długofalowych relacji z klientem ( godz. 16.00-17.00)

W sobotę 14 września

  • 8 PODSTAWOWYCH FAZ SPRZEDAŻY TRENINGU EMS
    Co powinniśmy, a czego nie powinniśmy robić w procesie sprzedaży (godz. 11.30-12.15)
  • WYDARZENIE 30/30 W MARKETINGU TRENINGU EMS – jak przeprowadzić idealny dzień otwarcia lub imprezy promocyjnej w klubie EMS? ( godz.14.00-15.00)
  • FAZA  WSTĘPNEGO SPRZECIWU W PROCESIE SPRZEDAŻY TRENINGU EMS –
    punkt zwrotny procesu sprzedaży i jak sobie z nim radzić? ( godz. 16.00-17.00)

 

Bieżące informacje o programie i wykładowcach znajdziecie na  (link do profilu na Facebooku www.facebook.com/emstraining.poland

 

Polecamy także:

Strefa bezprzewodowego treningu Dream Body EMS na FIWE 2019 w Warszawie