Pierwszy w Polsce

Atrakcyjne urozmaicenie klubowej oferty oraz generator dodatkowych pieniędzy w klubie

Podczas targów Go Active Show w Ptak Expo naszą uwagę zwróciło urządzenie przeznaczone do przygotowywania shake’ów białkowych indywidualnie pod klienta. To interesująca propozycja dla wszystkich właścicieli klubów, siłowni oraz tych, którzy poszukują urozmaicenia swojej klubowej oferty. To unikatowe rozwiązanie na skalę europejską i pierwsza taka propozycja w naszym kraju. Wyłącznym dystrybutorem BodyShake w Polsce jest Gym Expert Sp. z.o.o., który na targach w Nadarzynie dumnie prezentował swój nowy nabytek na stoisku Fitness24. BodyShake pojawił się już w pierwszych klubach fitness w Bielsku-Białej i Czechowicach.

Urządzenie służy do przygotowywania shake’ów zawierających ilość białka dostosowaną indywidualnie pod klienta, który za pomocą aplikacji mobilnej wpisuje informacje dotyczące, m.in. rodzaju treningu oraz swojego celu. Następnie generuje kod, który wprowadza na urządzeniu w klubie i otrzymuje precyzyjnie przygotowaną miksturę zawierającą ilość białka idealnie dostosowaną pod siebie. Oferta proszku proteinowego obejmuje aż 24 smaki ( tj. macadamia, kokos, toffee, belgijskie ciasteczko). Urządzenie podłączone jest pod WiFi oraz umożliwia różne funkcje płatności. Dla konsumentów jest to ekskluzywna możliwość pozwalająca na korzystanie z wysokiej jakości produktów uzupełniających dietę w trakcie i po treningu.

To osobny koncept wprowadzany przez dystrybutora, ukierunkowany na sprzedaż wysokiej jakości suplementu, bazujący na 100% naturalnych składnikach. – Ten koncept sprawdza się w kolejnych klubach. Nasza propozycja jest naprawdę unikalna, ponieważ nie sprzedajemy jedynie produktu, ale również wiedzę dotyczącą tego,  jak ten produkt wprowadzić i w jaki sposób z niego zarabiać. Z pewnością jest to świetny generator dodatkowych pieniędzy w klubach fitness, siłowniach. – powiedział nam w rozmowie Pan Przemysław Deka project manager przedstawiciel Gym Expert Sp. z.o.o.