Drodzy Państwo, w kolejnej części sondy przedstawiamy wypowiedź Pana Rafała Giermasińskiego, Sales and Education Managera w firmie MATRIX. Jak obecny czas wpływa na funkcjonowanie firm zajmujących się dystrybucją sprzętu?

Panie Rafale, w jaki sposób pandemia wpłynęła na państwa biznes ? (jakiego rzędu przewidują państwo straty/zyski)

Trudno powiedzieć, nikt nie wie jak i kiedy to się skończy. Optymistyczny scenariusz zakłada, że kluby fitness będą przeżywać oblężenie – epidemia zbuduje świadomość dbania o własne zdrowie i nie odkładania go na inne czasy. Zwiększy się odsetek w społeczeństwach żyjących aktywnie, renesans będą przezywać programy aktywizowania pracownika – zdrowy pracownik = wydajny pracownik etc.

Jak sobie Państwo radzą w aktualnej sytuacji? Jakie działania podejmują?

Cały zespołu JHT Polska jest w pełnej dyspozycyjności i gotowości do współpracy. Możemy potwierdzić zdolność do świadczenia pełnego zakresu oferowanych przez nas usług. Wiemy, że wszystko, co nas otacza uporządkowane jest inaczej, dlatego bardzo ważne jest dla nas rozpoznanie i zrozumienie nowych możliwości i potrzeb rynku branży fitness. Deklarujemy najdalej posuniętą otwartość oraz chęć współtworzenia i wdrażania rozwiązań, adekwatnych do aktualnej rzeczywistości naszych Klientów.

Czy podejmują Państwo jakieś inicjatywy reklamowe, marketingowe?

Wszelkie działania nakierowane są na kontakty bezpośrednie z klientami, ponieważ każdy z nich ma swoje zobowiązania i indywidualne biznesy plany. Staramy się wspierać i konsultować ruchy/działania inwestorów/właścicieli klubów.

Dziękujemy za wypowiedź!

Polecamy także:

Suplementy diety w czasach koronawirusa – jak radzi sobie Olimp Labs?