Od najmłodszych lat związany był ze sportem. Początkowo trenował zapasy w GKS Górnik Łęczna. Chcąc pogłębiać swoją wiedzę sportową zdobył tytuł licencjata na AWF Biała Podlaska, ukończył studia magisterskie na AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz podyplomowe studia z żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie również na AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Po latach doświadczeń postanowił wkroczyć do branży fitness jako właściciel klubów, aby zarażać innych swoją pasją do sportu oraz potrzebą dbania o siebie. Zaufał marce Naomi Fitness i to właśnie jej sprzęt wykorzystuje w wyposażeniu swoich klubów.

Zapraszamy serdecznie na rozmowę z Panem Mirosławem Marcinkiem, właścicielem R8 Elite Fitness z Lublina.

1. Jest pan właścicielem kilku klubów fitness w Lublinie. Co sprawiło, że do swojego nowego, prestiżowego studia R8 Elite Fitness wybrał pan sprzęt marki Naomi?

Pana Marka Brzózkę poznałem na jednej z konferencji branżowych w Warszawie. Tworzyłem wizję nowego miejsca na rynku lubelskim – elitarnego studia treningowego przystosowanego do obsługi klientów segmentu premium. Sprzęt Naomi Fitness wpisywał się swoją stylistyką i funkcjonalnością do takiego miejsca. Potrzebowałem sprzętu wyróżniającego się spośród innych, dostępnych na rynku.

2. Naomi słynie z pełnego przystosowania do danej powierzchni klubu, czy pan również dostał kilka opcji zagospodarowania przestrzeni?

Bardzo cenię sobie kompleksowość i wysoki poziom obsługi. Podczas rozmowy z Panem Markiem opowiedziałem mu wizję studia i dostałem kilka projektów dostosowanych do potrzeb mojego biznesu.

 

3. Czy jest pan zadowolony z użytkowania klatki marki Naomi?

Najważniejsze w mojej pracy jest zadowolenie klientów. Obsługuję ludzi bardzo wymagających, dlatego zdecydowałem się na urządzenia najwyższej klasy. Sprzęt musi wyglądać i być funkcjonalny, czyli wykorzystywać maksymalnie zajmowaną powierzchnię i wpasować się z nią designem. Moi klienci to doceniają, więc jestem bardzo zadowolony.

4. Czy będzie pan brał pod uwagę sprzęt Naomi przy otwieraniu kolejnych klubów?

Planuję rozwój swojej firmy i wiem, że w przypadku kolejnych realizacji na pewno będę współpracował z Panem Markiem i jego firmą Naomi Fitness. Sprzęt się doskonale sprawdza i idealnie pasuje do mojej strategii prowadzenia biznesu.

Dziękuję za rozmowę!

Polecamy także:

Co wyróżnia Naomi Fitness Design? – rozmowa z Markiem Brzózką – CEO w Naomi Fitness Design