Jatomi Challenge, czyli pojedynek mistrzów – pierwszy w Polsce live fitness show

Jatomi Fitness, czyli pojedynek mistrzów to premierowy projekt w Polsce, w którym udział biorą zawodowi sportowcy i internetowe gwiazdy znane z zamiłowania do aktywności fizycznej. W przygotowanych specjalnie „pojedynkach” uczestnicy muszą zmierzyć się ze sobą w różnych konkurencjach. Żaden z nich nie spodziewa się, co go czeka i może polegać tylko na własnej kondycji. Dodatkową dawkę adrenaliny gwarantuje fakt, że zawody transmitowane są na żywo na Facebooku – jest to pierwszy w Polsce live fitness show. Spotkanie prowadzi znany duet Fit Lovers – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – trenerzy, motywatorzy i propagatorzy zdrowego stylu życia.

–  Nasza akcja ma na celu nie tylko promowanie aktywnego, a przez to też zdrowego stylu życia, ale również pokazanie, ile radości i pozytywnej energii łączy się ze zdrową, sportową rywalizacją
i współzawodnictwem
– mówi Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers, prowadząca Jatomi Challenge.

Pojedynki rozgrywają się w środy. Premierowy show odbył się 10 maja w Warszawie, gdzie w Jatomi Fitness Złote Tarasy Michał „Owca” Owczarzak z youtube’owego kanału Warszawski Koks zmierzył się z profesjonalnym zawodnikiem Kettlebell, Marcinem Filipiakiem. Tydzień później w Krakowie trener personalny Łukasz „Luka” Trochonowicz zremisował z Konradem Kłuskiem – Mistrzem Świata w kickboxingu klasy B organizacji K1 Global. Za nami spotkania w Warszawie i  Krakowie. Czas na trzeci pojedynek, który odbędzie się 24 maja w klubie Jatomi Fitness Renoma we Wrocławiu. Tego dnia klub oferuje bezpłatny wstęp.

Transmisja LIVE wydarzenia rozpocznie się już 24 maja o godz. 19:00 na fanpage’u Jatomi Fitness na Facebooku: www.facebook.com/JatomiFitnessPolska. Ostatni z pojedynków odbędzie w Gdyni 31 maja. Zmierzą się w nim: wielbiciel social mediów i ekstremalnych wyzwań – kitesurfer Jacek Gadzinowski oraz karateka Jakub Baron.