photo: mat. prasowe

Nowy klub Jatomi Fitness

Jatomi Fitness otworzy kolejny klub. Zostanie on zlokalizowany w centrum handlowym Forum w Gdańsku. Będzie to 38 klub sieci i pierwszy w tym mieście. Otwarcie kolejnego klubu Jatomi Fitness planowane jest na 2018 roku.

Ogromny kompleks handlowo-usługowy, Forum Gdańsk powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji na terenie Trójmiasta, na 6-hektarowej działce w obrębie ulic 3 Maja, Armii Krajowej, Wały Jagiellońskie i Hucisko, w sąsiedztwie dworca kolejowego Gdańsk Główny, zabytkowego Głównego Miasta i wielu budynków użyteczności publicznej. Inwestycja zaoferuje 62 tys. m kw. powierzchni komercyjnej, na której znajdzie się około 220 lokali handlowych i usługowych, kino, restauracje, kawiarnie, wielopoziomowy parking na około 1100 miejsc oraz klub Jatomi Fitness. Będzie to 38 obiekt sieci w Polsce, a zarazem pierwszy klub w Gdańsku.

Obecnie Jatomi Fitness posiada 37 klubów, jest największą siecią fitness w Polsce. Posiada swoje kluby, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdyni, Krakowie, Koszalinie, Wrocławiu oraz w Szczecinie. Kluby Jatomi Fitness zlokalizowane są również w Czechach, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.

źródło: informacja prasowa