Setki wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. FIWE Fitness Trade Show będzie jedyną okazją do spotkań branżowych i poznania nowości rynkowych w Europie w 2020 roku!

Koronawirus zatrzymał większość świata. FIWE Fitness Trade Show nie stoi jednak w miejscu. Przyświeca nam idea ciągłego rozwoju. Potrafimy znaleźć rozwiązanie nawet na największe trudności.

FIWE będzie jedyną okazją do spotkania branży fitness w tym roku. To właśnie podczas naszego wydarzenia 250 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje nowości rynkowe. Wszyscy przybyli będą mieli możliwość spotkania największych gwiazd fitness i kulturystyki (między innymi Michała Materlę i Radosława Słodkiewicza) i obejrzenia zawodów sztuk walki oraz siłowych (Warszawskiej Grandy, Debiutów PZKFiTS, Słodkiewicz Classic, Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness oraz mistrzostw Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym). Na przybyłych czekają również koncerty live (Malik Montana i Jongmen).

Ponadto, FIWE Fitness Trade Show Wonderland będzie platformą dla franczyzobiorców i franczyzodawców (Konferencja FIWE Franczyza), właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych (FIWE e-commerce) oraz biznesów, które stawiają na rozwój (FIWE Experts). Połączona z coctail party Strefa Networkingu B2B przeznaczona będzie z kolei wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzieżowych, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

Informujemy, że w związku ze zmniejszeniem obostrzeń, FIWE może przyjąć pełną frekwencję jak w roku 2019. Zapewniamy, że zadbamy o naszych wystawców i odwiedzających. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim partnerom i uczestnikom. Mamy pewność, że wprowadzone przez nas środki ostrożności podczas FIWE Fitness Trade Show spowodują, że wspólnie będziemy mogli się cieszyć największą imprezą fitness w Europie!

FIWE Fitness Trade Show Wonderland otwarte zostanie już 18 września i potrwa do niedzieli. Zapraszamy do warszawskiego EXPO XXI. Więcej informacji, a także bilety można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl.

FIWE Fitness Trade Show. Bezkonkurencyjne w Europie

Polecamy także:

Amazon wchodzi na rynek monitorów fitness z produktem “Halo Band”