Setki wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. FIWE Fitness Trade Show będzie jedyną okazją do spotkań branżowych i poznania nowości rynkowych w Europie w 2020 roku!

Koronawirus zatrzymał większość świata. FIWE Fitness Trade Show nie stoi jednak w miejscu. Przyświeca nam idea ciągłego rozwoju. Potrafimy znaleźć rozwiązanie nawet na największe trudności.

FIWE będzie jedyną okazją do spotkania branży fitness w tym roku. To właśnie podczas naszego wydarzenia ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje nowości rynkowe. Wszyscy przybyli będą mieli możliwość spotkania największych gwiazd fitness i kulturystyki (między innymi Deynn, Daniela Majewskiego i Radosława Słodkiewicza) i obejrzenia zawodów sztuk walki oraz siłowych (Warszawskiej Grandy, Debiurów PZKFiTS, Słodkiewicz Classic, Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness oraz mistrzostw Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym). Na przybyłych czekają również koncerty live (Malik Montana i Jongmen).

Ponadto, FIWE Fitness Trade Show Wonderland będzie platformą dla franczyzobiorców i franczyzodawców (Konferencja FIWE Franczyza), właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych (FIWE e-commerce) oraz biznesów, które stawiają na rozwój (FIWE Experts). Nowością na targach FIWE jest konferencja, której celem jest dostarczenie niezbędnych narzędzi do utrzymania najwyższego poziomu klubów sportowych, czyli FIWE Experts Equipment. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również debata dla ekspertów branży fitness, gdzie po raz kolejny będą mieli oni okazje do skonfrontowania swoich opinii na teamty najbardziej nutrujące branże. Połączona z coctail party Strefa Networkingu B2B przeznaczona będzie z kolei wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzieżowych, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

Informujemy, że w związku ze zmniejszeniem obostrzeń, FIWE może przyjąć pełną frekwencję jak w roku 2019Zapewniamy, że zadbamy o naszych wystawców i odwiedzających. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim partnerom i uczestnikom. Mamy pewność, że wprowadzone przez nas środki ostrożności podczas FIWE Fitness Trade Show spowodują, że wspólnie będziemy mogli się cieszyć największą imprezą fitness w Europie!

FIWE Fitness Trade Show Wonderland otwarte zostanie już 18 września i potrwa do niedzieli. Zapraszamy do warszawskiego EXPO XXI. Więcej informacji, a także bilety można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl.

FIWE Fitness Trade Show. Bezkonkurencyjne w Europie!

Sprawdź nas także na Facebooku!

Polecamy także:

Co dalej z FIWE? Przyszłość tworzy się dzisiaj!