photo: facebook.com/joanna.jedrzejczyk/

Nowa ambasadorka marki FORMOTIVA

Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie tajskim została ambasadorką marki FORMOTIVA. Joanna podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Kochani! Wreszcie mogę zdradzić Wam swój mały sekret! Zostałam główną ambasadorką odżywek marki Formotiva ! Spożywacie produkty Formotiva? A może już macie swój ulubiony produkt lub smak? – czytamy na oficjalnym koncie Joanny Jędrzejczyk na Facebook’u.

Moje życie, mój dom jest w Polsce i mam największe zaufanie do polskich firm i marek. – powiedziała Joanna w nagraniu video, które opublikowała na Facebook’u.

Joanna Jędrzejczyk polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Trzykrotnie została zawodową mistrzynią świata, dwukrotnie mistrzynią Europy oraz czterokrotnie amatorską mistrzyni świata, trzykrotną mistrzynią Europy i pięciokrotną mistrzynią Polski w boksie tajskim. W 2011 roku zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011. Joanna to pierwsza Polka w organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017.  Joanna jest również ambasadorką marki Oshee oraz Reebok.