Fotolia: Somkiat / Fotolia

Joga i fitness w Adgarze
Znamy nowego najemcę Adgar Plaza B

Kompleks biurowy Adgar Plaza B, zyskał nowego najemcę. Do grona najemców Adgar Plaza B dołączyło studio Not Another Yoga Studio (N.A.Y.S.). Studio oferuje różnorodny zakres zajęć z zakresu jogi – także w hamaku, pilates, czy callanetics. To kolejne po Calypso Fitness miejsce w ramach kompleksu, w którym najemcy mogą poćwiczyć w przyjaznym miejscu i lokalizacji.

N.A.Y.S zadba o ciało i umysł naszych najemców oraz całego Biznesowego Mokotowa. Studio oferuje różnorodny zakres zajęć z zakresu jogi – także w hamaku, pilates, czy callanetics. N.A.Y.S. perfekcyjnie wpisuje się w filozofię Adgar Poland skupiającą się na tworzeniu i oferowaniu kreatywnej, innowacyjnej przestrzeni zaspokajającej różnorodne potrzeby najemców. – czytamy w komunikacie Adgar Poland.

Not Another Yoga Studio zajmuje powierzchnię 230 mkw. na parterze budynku Adgar Plaza B przy ul. Postępu 17 B. Na terenie N.A.Y.S. znajdują się dwie sale do ćwiczeń i do medytacji, damska i męska szatnia oraz recepcja z kawiarenką. – Wszystko co robimy, robimy z szacunkiem dla środowiska naturalnego i jego beneficjentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Adgar Poland, ponieważ nasze wartości są podobne, a budynki ekologiczne, przyjazne dla najemców, i można w nich elastycznie kształtować własną, nowoczesną przestrzeń. Wspólnie jesteśmy w stanie doskonale zadbać o okolicznych pracowników i mieszkańców. Chcemy, aby N.A.Y.S. stało się prawdziwą oazą, miejscem relaksu w centrum biurowym Mokotowa, by nasi goście poczuli się u nas wyjątkowo i mogli zadbać o siebie po czy w trakcie pracy. Serdecznie wszystkich do nas zapraszamy, do Adgar Plaza B, przy Postępu 17B – powiedziała Martyna Czyżewska, założycielka Not Another Yoga Stud

Adgar Plaza B jest cześcią Kompleksu Adgar Plaza, który tworzy razem z Adgar Plaza A i Adgar Plaza One. Budynki A i B orz Plaza One dysponujące certyfikatem LEED Gold, oferują razem 40 tys. mkw. powierzchni biurowych klasy A. W całym Kompleksie najemcy otrzymują możliwość zaaranżowania przestrzeni w komfortowy i elastyczny sposób, jak najbardziej dopasowanej do swoich indywidualnych potrzeb. Kompleks Adgar Plaza to także liczne udogodnienia dla pracowników: nowoczesne powierzchnie konferencyjne, pierwszy w Polsce i najbardziej innowacyjny co-creating Brain Embassy, bezpieczna infrastruktura IT, nowoczesna, centralna serwerownia Data Center, parkingi na ponad 850 aut, kawiarnie, przedszkole, wypożyczalnia rowerów, ekologiczna myjnia samochodowa i wiele innych.

źródło: Adgar Poland