źródło: informacja prasowa

Konkurs Home Challenge zorganizowany przez Just GYM w tym trudnym czasie jest pierwszą w Polsce próbą podziękowania wiernym i cierpliwym klientom za wsparcie, jakie okazują w ramach akcji #aktywnykarnet.

W konkursie mogą brać udział klubowicze Just GYM z aktywnym karnetem, a celem jest dobra zabawa dla klientów pozbawionych możliwości treningów w klubie fitness. Zadania – „czelendże” do wykonania w domu, mają wspólny temat przewodni w każdym tygodniu. Konkurs zaplanowany jest na 8 tygodni i 8 nowych zadań do wykonania.

Codziennie do wygrania są OPASKI FITNESS, a jeden raz w tygodniu do wygrania jest ROWER TRENINGOWY MATRIX. W każdym tygodniu będzie publikowane nowe zadanie do zrealizowania, angażujące naszych wiernych klubowiczów, spędzających czas w domach.

Zgłoszenia do konkursu wraz z filmem lub zdjęciem dokumentującym #justGYMhomeChallenge i dobrą zabawą należy dokonać na stronie www.homechallenge.justgym.pl.

„Małymi krokami z dużą cierpliwością i ze wspólnym zaufaniem wiem, że wrócimy do normalności, a Just GYM z pewnością odwzajemni się sportowymi doznaniami, za którymi wszyscy tak bardzo tęsknimy” – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

Polecamy także:

Ruszyło Yes2Move.com, miejsce sportowych spotkań i inspiracji online