źródło: informacja prasowa

Moje miejsce” w Warszawie przy ulicy Dziekońskiego 1, to nowa inwestycja na Mokotowie. W pierwszym budynku biurowca oddanym do użytku dla biznesu, na parterze oraz na pierwszym piętrze mieści się klub fitness Just GYM.

Sieć klubów fitness otworzyła swój jedenasty klub na warszawskim Mokotowie i tym samym zapewniła sobie miejsce w stolicy Polski. Ideą klubów Just GYM jest skupianie klubowiczów mających wspólny cel i pasję do spędzania aktywnie czasu. Klub Just GYM Warszawa to dwa piętra i 1900 m2 przestrzeni, na której znajduje się 12 stref, w tym 10 stref treningowych:

– strefa cardio
– strefa cycling
– strefa sztuk walki
– strefa funkcjonalna
– strefa wolnych ciężarów
– strefa strefa maszyn półwolnych
– strefa zajęć fitness
– strefa HIIT
– strefa maszyn izolowanych
– strefa stretchingu

Mimo wielkości klubu i dwupoziomowej przestrzeni każdy klubowicz będzie mógł znaleźć miejsce dla siebie do ćwiczeń. Bliskość przestrzeni biurowej „Moje miejsce” oraz usytuowanie klubu w dzielnicy Mokotów to wyjście naprzeciw klubowiczom, którzy chcą ćwiczyć o dowolnej porze dnia lub nocy, bo kluby sieci Just GYM są otwarte 24h na dobę, pozwalając zdobywać formę przez 7 dni w tygodniu.

Dla klubowiczów Just GYM Warszawa dostępne są miejsca parkingowe w podziemnym parkingu na poziomie -2. Przy pomocy odcisku palca dostaniemy się zarówno na parking jak i do klubu. Po zakupie karnetu klubowicz otrzymuje możliwość ćwiczenia we wszystkich strefach treningowych, jak i również uczestnictwo w zajęciach fitness w dowolnej ilości. Cena i oferowana jakość klubu – nowoczesny sprzęt Technogym i Escape – to konkurencyjna oferta w stosunku do obecnie działających klubów fitness w Warszawie. W każdym momencie można odwiedzić nową lokalizację Just GYM w Warszawie przy zbiegu ulic Beethovena i ulicy Dziekońskiego. W klubach Just GYM w całej Polsce honorujemy także wejścia z kart sportowych Multisport oraz wejścia z programu OK System.

***
Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projek charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Polecamy także:

Dziesiąty klub sieci Just GYM oficjalnie otwarty