źródło: informacja prasowa

Kolejna inwestycja sieci klubów fitness Just GYM została otwarta. Tym razem wybór lokalizacji padł na Racibórz. Klub mieści się w kompleksie handlowym o zabytkowym charakterze znajdującym się przy ulicy Ogrodowej 46. Just GYM zajął tam powierzchnię ponad 1.400 m2 i jest następną placówką otwartą w nowej zoptymalizowanej formule.

 

-Ten projekt jest przykładem, w jaki sposób można ożywić zapomniane obiekty i tym samym wykorzystać ich doskonałą lokalizację na nowo – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

-Każdorazowo staramy się zachować charakter adaptowanego obiektu i wykorzystać elementy architektoniczne tak, aby stworzyć nowoczesną, wygodną a zarazem industrialną powierzchnię. Klub w Raciborzu, jak również świeżo otwarty lokal w Pabianicach, to odpowiedz sieci na zapotrzebowanie Polaków z mniejszych miejscowościach, którzy również oczekują usług fitness na wysokim poziomie, w przystępnej cenie, bez długoterminowych zobowiązań w pełnej 24-godzinnej dostępności klubu przez 365 dni w roku. Lokalizacja w Raciborzu jest naszym 16 klubem w sieci i z pewnością nie ostatnim otwarciem kolejnych placówek w tym roku – dodaje Paweł Ciszek.

Polecamy także:

Kolejna inwestycja sieci Just GYM