Z przyjemnością informujemy, że pojawiła się właśnie kolejna lokalizacja, gdzie można trenować najciężej jak się da – w stolicy Wielkopolski, otwarto nową HIIT Zone Stair Master® Zwolennicy interwałowego treningu o wysokiej intensywności – czyli treningu, w którym odnajdą prawdziwą moc, mogą zawitać do nowo otwartego klubu Just Gym Poznań.

Prężnie rozwijająca się sieć Just Gym w piątek 17 maja, na poznańskim Franowie oddała w użytkowanie kolejną lokalizację. Świetny lokal, nowy sprzęt i doskonała kadra, ale prawdziwym Hitem jest tu Strefa HIIT, na którą w imieniu Core Health & Fitness serdecznie zapraszamy – przyjdźcie i sprawdźcie się! Przebojowe rozwiązanie gwarantuje ciężki, ale wyjątkowo satysfakcjonujący trening, który zyskuje coraz większą popularność. Klubowicze dzięki temu zbliżają się do granicy swojej wytrzymałości, a właściciele otrzymują doskonałe źródło nowych przychodów. Takiego HIITa po prostu trzeba zagrać!

Absolutną nowością są w klubie dwa nowe ergometry wioślarskie – tak jest! – oto nowy koncept na wiosła prosto od StairMaster® – Panie i Panowie oto polska premiera HIIT Rower!

Klubowicze dostali też jeszcze jeden przebój od Core Health & Fitness – Glute Drive już czeka, żeby wyrzeźbić Wasze pośladki!

Zdecydowanie w Just Gym wiedzą, jak grać przebojowo!

💪😉👍

Gratulujemy Poznaniakom i życzymy powodzenia Just GYM Poznań

Polecamy także:

KOLEJNA LOKALIZACJA BODY UP – STUDIO PREMIUM EMS W KRAKOWIE