fot. mat. prasowe

Just GYM z kolejną umową najmu

Just GYM konsekwentnie realizuje plan ekspansji. Po Płocku, Krakowie, Elblągu, Radomiu przyszedł czas na Lublin. Nowym najemcą parku handlowego TATARY jest polska sieć klubów fitness.

– Każda lokalizacja wnikliwie badana jest przez nas pod kątem potencjału, siły nabywczej i obecnej konkurencji, a zakontraktowany obiekt ma silną pozycję na mapie handlowo-usługowej Lublina, co skłoniło nas do zawarcia tejże umowy. – tłumaczy Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o nowej lokalizacji Just GYM w centrum handlowym M1 w Poznaniu. Dziś wiemy, że kolejny klub powstanie w parku handlowym TATARY w Lublinie przy ulicy Miełgiewskiej 2C. Jest to kolejna umowa najmu jaką w krótkim odstępie czasu zawarł Just GYM. Obiekt składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 13000 mkw GLA oraz parkingu na ponad 750 samochodów. Klub Just Gym fitness zajmie powierzchnię 2000 m2.

– Stabilny zrównoważony rozwój na terenie całej Polski jest naszym strategicznym cele. Nie koncentrujemy się wokół wybranych metropolii, tak jak to robią niektórzy koledzy z naszej branży ponieważ potrafimy budować i zarządzać zorganizowanymi strukturami na terenie całego kraju. – dodaje Ciszek.

Just GYM to ogólnopolska sieć klubów automatycznych otwartych 24/7/365 dni w roku.  Każdy klub zbudowany jest z dwunastu stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu maksymalnej swobody open space. Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, a także przygotowuje do otwarcia placówki w Zabrzu, Wrocławiu, Olsztynie, Bytomiu, Poznaniu i Opolu.

Informacja prasowa

Zobacz także: