źródło: informacja prasowa

14. klub Just GYM o powierzchni ponad 2400 m2 w Parku Handlowym Auchan Bielany wita klubowiczów razem z własną krasnalicą – JUSTĄ. Każdy z klubów Just GYM, mimo przynależności do sieci, zachowuje swój indywidualizm poprzez architekturę i wystrój klubu, który każdorazowo uzupełniony jest o atrybut nawiązujący do lokalnej kultury i zwyczajów.

W nowym klubie we Wrocławiu został umieszczony krasnal, wyrzeźbiony przez wrocławską artystkę Beatę Zwolańską – Hołod. Krasnalica JUSTA wita klubowiczów z hantlem w dłoni, zasłuchana w muzykę ze swojego smartfona. Przykładem kolejnych lokalnych atrybutów jest m.in. mural w łódzkim klubie, namalowany przez artystę Oteckiego na powierzchni ponad 200 m2. W Słupsku gryf z herbu miasta został przedstawiony z gryfem do ćwiczeń, a w klubie w Warszawie neon z syrenką połączono z logiem firmy.

-“To tylko kilka przykładów, w jaki sposób staramy się każdorazowo tworzyć indywidualną formę sztuki, wykorzystując różnorodne materiały i treści” – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

Nowy klub fitness Just GYM Wrocław został otwarty z początkiem stycznia. Dostępnych jest w nim 12 stref treningowych (strefa cardio, strefa cycling, strefa sztuk walki, przestronna strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn półwolnych, strefa zajęć fitness, strefa HIIT, strefa maszyn izolowanych, strefa stretchingu, strefa rozgrzewki i wyciszenia, strefa Core – do ćwiczeń mięśni głębokich za pomocą TRX i drabinek gimnastycznych), gdzie wstęp 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku daje możliwość ćwiczenia o dogodnej dla klubowicza godzinie.

W ramach karnetu OPEN klubowicze otrzymają:

  • zajęcia grupowe fitness bez ograniczeń,
  • dowolna ilość wejść do klubu
  • klub otwarty 24h/7/365
  • wypowiedzenie umowy z miesięcznym okresem
  • możliwość zamrożenia karnetu za 19,99 zł/miesiąc

Oferta klubu i siłowni obejmuje Karnet OPEN za 59 zł, gdzie jako klubowicz można korzystać ze wszystkich stref w siłowni. W cenie są również zajęcia fitness prowadzone na sali. Każdy z klubowiczów ma możliwość doboru zajęć do własnych potrzeb i może korzystać z nich dowolną ilość razy w miesiącu.

-„Wrocław wyróżnia się prężnym rozwojem na tle innych miast w Polsce i dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie pierwszej lokalizacji w województwie dolnośląskim. – dodaje Paweł Ciszek. Ekspansja Just GYM w tym rejonie to podążanie również za klubowiczami, chcącymi korzystać z naszych klubów w ramach karnetu MULTIKLUB. Kolejne kluby we Wrocławiu są w trakcie przygotowania. W najbliższych miesiącach otwieramy dwa kluby w Pabianicach i Raciborzu.

Polecamy także:

Otwarcie 32 klubu przeszło do historii Xtreme Fitness Gyms!