informacja prasowa

Nowy klub Just GYM w Lublinie zgodnie z zapowiedzią zostanie otwarty 01 marca 2019 roku w przebudowanym Centrum Handlowym TATARY przy ul. Mełgiewskiej 2A.

Klub zajmie powierzchnie blisko 2000 m2 i jest pierwszym klubem otwartym w województwie Lubelskim, a siódmą placówką w kraju należącym do sieci.

W nowoczesnej przestrzeni klubu klient może skorzystać z ponad 200 maszyn i bardzo przestronnej strefy do treningu funkcjonalnego, a to wszystko przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku. Tak jak w pozostałych placówkach tak i w Lublinie przygotowano 120-metrowa strefa Just HIT – High-intensity training, która została wyposażona w sprzęt takich marek jak Core i Matrix. To nasz nowość dostępna we wszystkich naszych klubach, dodaje Paweł Ciszek – Prezes Zarządu Just GYM.

Lublin to bardzo perspektywiczne miasto z bardzo silnym ośrodkiem akademickim dlatego cieszy nas fakt, iż otwieramy tu nasz kolejny klub – mówi Paweł Ciszek. Jesteśmy zadowoleni z realizowanych wyników otwartych już placówek wobec czego przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia. Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, Zabrzu, Olsztynie a także przygotowuje do otwarcia placówki we Wrocławiu, Poznaniu i Opolu.

Polecamy także:

Organic Fitness – koncepcja, plany rozwoju, ocena branży fitness – wywiad z Maciejem Kowalskim