artykuł partnerski

Profesjonalna strefa do treningu siłowego i funkcjonalnego wyposażona w niezawodne i sprawdzone urządzenia renomowanej amerykańskiej marki Hammer Strength® to gwarancja nie tylko najwyższej jakości i osiągania zamierzonych rezultatów treningowych, lecz również ogromna szansa na przyciągnięcie nowych grup docelowych i wyróżnienie się na tle konkurencji. Tę szansę dostrzega i wykorzystuje coraz więcej klubów fitness i siłowni.

W Polsce mamy już 40 Oficjalnych Centrów Treningowych Hammer Strength, wyposażonych przez TOP-GYM w te unikalne maszyny.

Fenomen Hammer Strength

Hammer Strength to marka nr.1 dla profesjonalnych sportowców, ale też pasjonatów sportu: urządzenia są zaprojektowane do osiągania wyśrubowanych wyników zgodnie z dewizą marki: „Building Champions”. Maszyny Hammer Strength zaprojektowano z myślą o wszystkich ćwiczących, którzy pragną poprawić swoje rezultaty dzięki wytrwałemu i systematycznemu treningowi. Poza flagowymi maszynami Plate-Loaded, które od lat są wizytówką tej marki, w ofercie Hammer Strentgh znajdują się również linie m.in. MTS (Motion Technology Selectorized), Hammer Strength Select (maszyny ze stosem), czy Ground Base, a także klatki do treningu funkcjonalnego HD Athletic, które można dowolnie konfigurować w zależności od powierzchni i potrzeb oraz stojaki, ławki, obciążenia talerzowe i akcesoria.

Korzyści z posiadania strefy Hammer Strength w Twoim klubie

Zakup 15 urządzeń Hammer Strength gwarantuje klubowi status Oficjalnego Ośrodka Treningowego Hammer Strength oraz wpisanie na światową listę tych centrów, dostępną na stronie producenta. W Polsce działa z powodzeniem już ponad 40 Oficjalnych Centrów Hammer Strength, wciąż powstają kolejne. Fenomen tej marki polega na tym, że nierzadko klienci klubu z maszynami tej marki pokonują kilkadziesiąt kilometrów, tylko po to by wykonać trening na Hammer Strength.

Wyposażenie obiektu w maszyny i klatki Hammer Strength zapewnia dostęp do najbardziej profesjonalnej strefy siłowej i treningu funkcjonalnego na świecie, co działa na entuzjastów treningu siłowego jak magnes. Klub z profesjonalną strefą treningową Hammer Strength dołącza do elitarnego grona centrów treningowych tej prestiżowej marki na świecie. Tak więc, status Oficjalnego Ośrodka Treningowego Hammer Strength oznacza liczne wymierne korzyści zarówno dla inwestora, jak i klubowiczów.

Pełna lista centrów treningowych Hammer Strength .

Inwestorzy i właściciele klubów fitness mogą liczyć nie tylko na wsparcie sprzedażowe ze strony TOP-GYM, ale także marketingowe.

Skontaktuj się z doradcą handlowym TOP-GYM i dowiedz się więcej: www.top-gym.pl/contact

Polecamy także:

Gwarancja naprawy maszyn treningowych w TOP-GYM – 24 h