Aplikacja Anny Lewandowskiej jest jedną z najbardziej dochodowych w sklepie Play. Diet&Training by Ann. Pobrało ją już pół miliona osób. To olbrzymi sukces Ani oraz zespołu, który pracował nad stworzeniem aplikacji.

Nowoczesne technologie są prognozowanym trendem rozwoju w branży fitness. Zdaniem Anny Lewandowskiej ich popularność będzie cały czas rosła. Każdy z Polaków chce potrenować chociaż kilka minut dziennie, tu ma dostępne gotowe rozwiązania.

W sklepie Play w zależności od planu, za rozpisaną dietę i zestawy treningowe trzeba zapłacić 89,99 zł miesięcznie, 149,99 za trzy miesiące z góry i 199,99 za pół roku.

Celujemy w top 5 najczęściej kupowanych aplikacji. To pierwsza, jedyna i globalna aplikacja na rynku, która łączy w sobie motywację, program treningowy i dietetycznyPatrząc po opiniach użytkowników ważnym elementem aplikacji jest łatwość przyrządzania proponowanych w niej przepisów. Wiedząc jak każdy z nas szybko żyje, staram się układać dietę, której przygotowanie nie zabiera zbyt wiele czasu, ale musi przy tym być pełnowartościowa. Zwracam też uwagę, jakich ćwiczeń oczekują użytkownicy aplikacji – informuje Anna Lewandowska czytelników WP tech.

Polecamy także:

New Balance we współpracy z thisisneverthat stworzyli kolekcję „Physical Fitness Uniform”