W 2017 targi będą się składać z 3 części: FIBO EXPERT, FIBO PASSION and FIBO POWER.
Dzień przed targami (5 kwietnia) odbędzie się czwarta edycja  European Health & Fitness Forum, na którym organizatorzy spodziewają się 400 przedstawicieli branży fitness.
Nowością targów FIBO 2017 będzie odbywający się w dniu 7 kwietnia Innovation & Trends Show, podczas którego będą pokazane nowości z rynku zajęć grupowych fitness.

FIBO EXPERT to platforma przygotowana dla klientów biznesowych, aby zaspokoić potrzeby w segmentach : wyposażenia, szkolenia, zdrowia, urody, sportowego odżywiania, wystroju wnętrza klubów, szkolenia funkcjonalnego i crossfitu, handlu, EMS, ale także odzieży i urządzeń mobilnych. To miejsce, w którym można uczestniczyć w niezakłócanym spotkaniu, pogłębiać kontakty i dostosować strategie biznesowe do najnowszych trendów. Komponent wystawienniczy FIBO EXPERT uzupełnia bogaty wybór szkoleń i sesji konferencyjnych.

FIBO PASSION dotyczy sprawności jako stylu życia, podzielone jest na 3 sektory, „World of Group Fitness”, „Shopping Mall” oraz „Convention Hall”

  • World of Group Fitness: Właśnie tutaj możemy poznać najnowsze trendy w fitnessie grupowym. Wystawcy obejmują takie dyscypliny jak ZUMBA, Jumping Fitness i Piloxing. Na FIBO 2017 będziemy również mogli zapoznać i wypróbować najnowsze programy fitnessu wodnego.
  • Shopping Mall: Chcesz poznać najnowsze trendy odzieży sportowej ?
    Spotkasz się tutaj z niesamowitymi prezentacjami i profesjonalnymi pokazami mody, wystawcami prezentującymi swoje kolekcje. Znajdziesz tutaj również lekki sprzęt treningowy, kosmetyki, ale także literaturę oraz ciekawe oferty na podróże sportowe.Uczestnikami są takie marki jak PUMA, NIKE, Adidas, Venice Beach, Lorna Jane, Freddy, Fitbit i wiele innych.
  • Convention Hall :W czwartek i piątek wystawcy przeprowadzą własne występy, ucząc korzystania ze swoich programów szkoleniowych dla trenerów i instruktorów. W sobotę i niedzielę światowej sławy prezenterzy ze znanych grup fitness, hip-hopu i aqua fitnessu, poprowadzą trening dla wszystkich uczestników.

FIBO POWER to największy europejski punkt spotkań obejmujący tematy: sztuki walki, samoobrony, odżywiania i suplementy, modę, trening siłowy i kulturystykę. Odbędą się liczne wydarzenia, a w tym konkurs piękności Miss FIBO POWER, warsztaty, pokazy na najwyższym poziomie i inne konkursy.

Portal branża fitness również będzie obecny na najważniejszych targach fitness  – do zobaczenia w Kolonii.