źródło: informacja prasowa

Park of Poland – największy aquapark w Europie otworzy się w ostatnim tygodniu ferii – 20 lutego. Zarządca inwestycji w gminie Mszczonów podał również ceny biletów. Za wstęp do Park of Poland dzieci zapłacą od 39 zł, dorośli nieco więcej. Pierwsi goście aquaparku będą mieli okazję skorzystać z atrakcji: 3 km zjeżdżalni, 700 prawdziwych palm, ogromnego basenu, wody termalnej i najdłuższej krytej zjeżdżalni w Europie.

Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow. Drugim etapem inwestycji jest budowa czterogwiazdkowego hotelu, który pierwszych gości przyjmie już w IV kwartale 2020 roku. Prace na budowie ruszyły na początku maja 2017 roku.

Większość basenów w Suntago Wodnym Świecie będzie wypełniona wodą termalną. Będzie ona także wykorzystywana do ogrzewania budynku. Głębokość odwiertu, który wykonano na potrzeby inwestycji to 1720 m.

Park of Poland ma być otwarty przez cały rok. W tygodniu z aquaparku skorzystamy w godzinach 10-22, a w weekendy i święta 9-22. Uruchomiono stronę internetową (parkofpoland.com), poprzez którą można już zamawiać bilety określając długość pobytu, datę przyjazdu i liczbę osób.

Ceny biletów czasowych będą zaczynać się od 39 zł (dzieci) i 59 (dorośli), jednak będą regulowane w zależności od dnia i popytu:

 • Bilet całodzienny do wszystkich trzech stref dla osoby dorosłej: 129 zł (dzień roboczy) i 139 zł – weekend
 • Seniorzy zapłacą za bilet na cały dzień w weekend 129 zł
 • Bilet 4-godzinny w weekend dla osoby dorosłej kosztuje 119 zł, dla seniora 109 zł. W dzień powszedni: 109 i 99 zł
 • Bilet 2-godzinny dla osoby dorosłej w weekend: 99 zł, senior 89 zł. W dni robocze: 89 i 79 zł
 • Bilet na cały dzień do strefy Jumango dla dziecka – 79 (dzieci do 120 cm wzrostu) – 89 zł (dzieci do 16 lat)
 • Bilet 4-godzinny dla dziecka to strefy Jumango – 59-69 zł.
 • Bilet na 2 dni do wszystkich stref dla osoby dorosłej kosztuje 258 zł
 • Bilet na dwa dni 4-godzinny – 218 zł
 • Bilet do jednej strefy w tygodniu dla osoby dorosłej – 99 zł

Kompleks będzie się składał z trzech różnych stref tematycznych:

 • Saunaria – znajdzie się w niej ponad 10 różnego rodzaju tematycznych saun, prywatne gabinety masażu, mineralne baseny zdrowotne oraz solaria.
 • Relaks – goście będą tam mogli zrelaksować się w otoczeniu 700 prawdziwych palm i popływać w zakrytym basenie o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych oraz w basenie usytuowanym obok ogrodu o powierzchni 20 tys. mkw., z otwieranym w słoneczne dni dachem.
 • Wodna dżungla Jamango – zaplanowano w niej ponad 3 km zjeżdżalni wodnych, w tym najdłuższą krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów. W tej strefie dzieci, dorośli i rodzice będą mogli korzystać i konkurować na 30 różnych zjeżdżalniach oraz rozmaitych akwenach z falami czy na tzw. rwących rzekach. Specjalnie dla rodziców z dziećmi zaplanowano wodny plac zabaw.

Polecamy także:

ZDROFIT VARSO – aktywna oaza zieleni w samym centrum Warszawy!