Na przełomie kwietnia i maja na warszawskiej Ochocie powstanie najbardziej rozbudowany park rozrywki „Stacja Grawitacja”

Jak wiemy Warszawa zakochała się w trampolinowym szaleństwie zaraz po otwarciu pierwszego takiego parku rozrywki pod nazwą Hangar 646 znajdujący się na Gocławiu i drugiego na Mokotowie jest stale odwiedzany nie tylko przez dzieci i zawodowych gimnastyków, ale także przez dorosłych, którzy szukają miejsca do spalenia wielu kalorii, a przy tym dostarczenia sobie ogromnej dawki endorfin.

 „ 3000 m2 Radości i szaleństwa ” – czytamy na Facebooku „Stacja Grawitacja”

Stacja Grawitacje powstaje przy ul. Bohaterów Września 12. W ogromnej hali będzie boisko trampolinowe (open jump) z mnóstwem skośnych trampolin, będą tory przeszkód, ścieżki gimnastyczne.

Projektanci największego parku rozrywki nie zapomnieli również o utworzeniu dołu z gąbkami i poduszki powietrznej do trenowania ewolucji. Na miejscu powstanie też przestrzeń pro spot, dla magików gimnastyczno – akrobatycznych. Będzie też można potrenować wsady do kosza oraz zagrać w zbijaka.

Chyba jednak największym zainteresowaniem cieszy się Park linowy z przeszkodami rozłożony na 1200 m2 pod sufitem z 39 przeszkodami o łącznej długości 300 m

 

Swoje miejsce w tym magicznym parku rozrywki odnajdą również osoby uwielbiające wspinaczkę, ponieważ powstanie tam duża ściana wspinaczkowa, która połączy w sobie różne akrobacje, gimnastykę i wspinanie. Na miejscu powstanie również kawiarenka, z której będzie roztaczał się widok na całą przestrzeń do ćwiczeń.

Będziemy śledzić postępy i poinformujemy o otwarciu