Mały, kameralny klub. Idealne miejsce, gdzie można zacząć przygodę z ćwiczeniami. Każdy czuje się tam indywidualnie, nie jak na tradycyjnym fitnessie, gdzie jest się jedną z wielu. Na trening można pójść w dowolnym momencie w godzinach otwarcia klubu, bo prowadzony jest ciągle. O jakim miejscu mowa?

Studio Fitness 5 to kameralne miejsce treningu dla kobiet, mieszczące się na Ursusie w Warszawie, przy ulicy Ryżowej 44.  Jest to studio, które oferuje spory wachlarz usług, również prozdrowotnych. Do zajęć zasługujących na wyróżnienie należą przede wszystkim :

 • Trening interwałowy – spalanie – to trwający 30 minut trening polegający na połączeniu ćwiczeń na maszynach z ćwiczeniami na strefie wolnej. Pracujemy wówczas albo z ciężarem własnego ciała albo z delikatnym obciążeniem. Trening wykonuje się na maszynach Compass 200, których zaletą jest zachowanie prawidłowej i stabilnej pozycji podczas aktywnych ćwiczeń. Koncepcja oparta jest na unikalnym siedzisku (podobnym do siodła), które pozwala na przyjmowanie pozycji niedostępnych na podobnych urządzeniach. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń treningowych, niektóre z ćwiczeń wykonywane są na stojąco. Prowadzi to do większego wykorzystania mięśni tułowia i wzmaga aktywność metaboliczną oraz zapotrzebowanie na energię w czasie treningu. Klub jest bardzo przyjazny, na taki trening można również przyjść z dzieckiem lub zwierzakiem.

 • Trening EMS – czyli rewolucyjny program treningowy, polegający na elektrostymulacji mięśni, sprawdzający się od lat w sporcie i fizjoterapii.
  Podczas 20-minutowego treningu EMS impulsy docierają do mięśni głębokich, dzięki czemu pobudzają większą liczbę włókien w porównaniu z klasycznym treningiem.
  Trening EMS spala tkankę tłuszczową, buduje siłę, masę mięśniową oraz poprawia kondycję, jak również pozwala zaoszczędzić cenny czas. Co ważne – jest świetną możliwością dla osób po przebytych operacjach, kontuzjach, które chcą wrócić do zdrowia i sportu w bezpieczny sposób.
  Metoda ma właściwości rehabilitacyjne, wzmacniające oraz przyczynia się do poprawy postury.

 • Komputerowa Analiza Zdrowia – oparta na analizie biorezonansu. Nie jest to badanie z krwi, pokazujące tylko i wyłącznie stan pacjenta w danej chwili, ale kompletnie bezinwazyjne badanie, przedstawiające faktyczny stan naszego organizmu na poziomie KOMÓRKOWYM. Za pomocą tego badania można sprawdzić poziom mikroelementów, witamin i szkodliwych substancji w ciele. Wynik jest również omawiany z dyplomowanym dietetykiem a analiza trwa ok. godzinę!

 • Terapia MIKROKRĄŻENIA –  całość zabiegu trwa 8 minut, podczas gdy wygodnie siedzimy na fotelu. Poprawia krążenie i naturalnie wspiera odporność organizmu, wspomaga efekty treningu poprzez szybszą regenerację i uśmierza bóle, dodatkowo podkręca metabolizm, wspomaga odchudzanie i poprawia samopoczucie.

 • Drenaż limfatyczny – to zabieg całkowicie bezbolesny, bezpieczny, trwający 20 minut. Pozwala na wysmuklenie nóg, pozbycie się cellulitu oraz wody podskórnej. Dodatkowo przyspiesza regenerację potreningową oraz pomaga zniwelować opuchliznę, która często doskwiera nam podczas upałów. Zabieg ten sprawia, że nogi stają się lżejsze. Klub oferuje również wykonanie drenażu pośladków.

Klub Fitness 5 jako jedyny w Polsce posiada również oczyszczacze powietrza. Znajdują się one na głównej sali treningowej, gdzie jak wiadomo pobór tlenu jest dużo większy oraz w strefie szatni.  Po raz kolejny dostrzec można połączenie sportu z zabiegami prozdrowotnymi.

Akceptowane są tutaj karty MultiSport Plus, Multisport Senior, OK System.

Sieć Fitness 5 nie próżnuje i już od listopada otwiera swoją kolejną siedzibę, tym razem w Grodzisku Mazowieckim.

Polecamy także:

Just Gym idzie jak burza! Za nami otwarcie 11 klubu sieci