źródło: www.healthclubmanagement.co.uk

Les Mills rozpocznie nową globalną kampanię we wrześniu, świętując powrót do działalności w zakresie fitnessu i mającą na celu pomóc operatorom w ich rozwoju.

Nie będzie ona zależna od marki Les Mills, więc operatorzy mogą uczynić ją własną. Kampania o nazwie World United, będzie promować znaczenie ćwiczeń dla zdrowia fizycznego i psychicznego.  Ma na celu pomoc globalnej branży fitness reaktywować wstrzymanych członków i przyciągnąć nowych.

Planuje się, że w inicjatywie wezmą udział siłownie w ponad 100 krajach na całym świecie. Akcję wspiera premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern.

W filmie o rozpoczęciu kampanii dla World United, Ardern mówi: “W tej chwili stoimy przed poważnym wyzwaniem zdrowotnym, ale kiedy wyjdziemy z tego, ćwiczenia będą miały istotną rolę do odegrania w zjednoczeniu nas i utrzymaniu zarówno psychicznie, jak i fizycznie dobrze.”

World United rozpocznie akcję od soboty 19 września 2020 r., z synchronizowaną globalną premierą wydarzeń fitness na żywo i online, z udziałem dziesiątek tysięcy obiektów fitness i trenerów na całym świecie. Jest to trzecia i ostatnia faza pakietu wsparcia Les Mills dla partnerów klubowych, aby pomóc im wznowić działalność i  popchnąć członków do ponownego zaangażowania.

“Wiele raportów i badań po blokadzie wykazały, że elementy społeczne klubu, takie jak fitness grupy i interakcje z zespołem, będą największymi czynnikami rozwoju”, powiedział założyciel, Phillip Mills. “Po wielu miesiącach bycia w zamknięciu, członkowie tęsknią za głębszymi połączeniami i interakcjami międzyludzkimi, więc to, w jaki sposób wykorzystujemy i pielęgnujemy społeczne aspekty naszej oferty klubowej, będzie miało duży wpływ na sukces naszych relacji. World United to akcelerator biznesowy dla klubów, mający na celu wspieranie strategii ożywienia ich, poprzez angażowanie istniejących członków i przyciąganie nowych. Aktywacje startowe odgrywają silną rolę w motywowaniu członków do częstszych wizyt w klubie, wybierając czynnik zabawy.”

Kluby i instruktorzy są zaproszeni do przyłączenia się do kampanii w dniu 19 września, organizując własne specjalne wydarzenia inauguracyjne lub dzień/weekend otwarty. Może to być transmitowane online, za pośrednictwem usługi na żywo Les Mills lub w klubie.

Dla partnerów klubowych i instruktorów stworzono bezpłatne centrum kampanii online. Strona docelowa zawiera zestawienie zasobów do ponownego uruchomienia, a także edytowalne materiały (drukowanie + cyfrowe) gotowe do użycia.

Wydarzenie odbędzie się zaledwie cztery dni przed Narodowym Dniem Fitness w Wielkiej Brytanii (które odbędzie się 23 września) i będzie jego rozpoczęciem.

Polecamy także:

Nadal nie ma uzgodnionej daty ponownego otwarcia klubów w Szkocji