Karta MultiSport polskim towarem eksportowym

Jak wynika z danych za II kwartał 2018 roku z programu MultiSport, flagowego produktu Benefit Systems wspierającego aktywny styl życia, korzystało blisko 1,1 mln użytkowników. Karta MultiSport cieszy się rosnącą popularnością również na nowych rynkach, zwłaszcza w Czechach i w Bułgarii.

Z programu MultiSport, pierwszego na polskim rynku benefitu wspierającego zdrowy i aktywny styl życia pracowników, korzystało w drugim kwartale br. 919,5 tys. użytkowników w Polsce oraz 177,9 tys. na rynkach zagranicznych (wzrost o 14,5 proc. w Polsce oraz o 85,8% na rynkach zagranicznych względem końca 2 kwartału 2017 r.). Łącznie daje to 1 097,3 tys. użytkowników w Polsce, Czechach, Bułgarii oraz na Słowacji. Ruszyła także sprzedaż kart w Chorwacji; w tym roku spółka planuje też uruchomienie sprzedaży w Grecji.

Wierzymy, że aktywność fizyczna realnie wpływa na jakość i długość życia, dlatego stale rozwijamy nasz flagowy produkt, by spełniał oczekiwania rosnącej grupy użytkowników oraz stanowił dla nich ważny element zdrowego trybu życia. Program MultiSport to także wymierne korzyści dla pracodawców i właścicieli obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dla pierwszej grupy ważne jest to, że aktywni fizycznie pracownicy mniej chorują i są efektywniejsi w pracy, natomiast dla Partnerów obsługujących obiekty sportowe nasz program stanowi atrakcyjne uzupełnienie oferty i realne wsparcie ich działalności biznesowej – wyjaśnia Izabela Walczewska-Schneyder, Członek Zarządu Benefit Systems.

Multisport na lato

Od lipca działa program „MultiSport na lato” w ramach którego użytkownicy kart MultiSport mogą korzystać m.in. z parków trampolin i parków linowych, basenów odkrytych, siatkówki plażowej oraz rowerów miejskich. Dodatkowo w ramach wakacyjnych konkursów na kartamultisport.pl do wygrania są vouchery turystyczne, dieta pudełkowa, bony do sklepów sportowych oraz możliwość przekazania środków na akcję charytatywną finansującą wyprawki sportowe dla dzieci szkolnych.

o Benefit Systems

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart. Program MultiSport jest rozwijany z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych. W tym roku działalność rozpoczęła też spółka zależna w Chorwacji.

źródło: informacja prasowa

Zobacz także: