źródło: artykuł partnerski

Sprzęt Technogym w Kempinski Fit Rooms: indywidualna strefa fitness dostępna w pokojach hotelowych Kempinski!

Kempinski Hotels poszerza ofertę o nową kategorię apartamentów w hotelach w Berlinie, Monachium, Dubaju i Szanghaju. Międzynarodowa grupa luksusowych hoteli wraz z firmą Technogym wprowadza na całym świecie rozwiązanie fitness dostępne w pokojach hotelowych. Dwie wiodące marki zacieśniają wieloletnią współpracę, aby zaoferować gościom najnowsze rozwiązania wellness. Goście mogą teraz nie tylko korzystać z ekskluzywnej oferty hotelowego centrum wellness, ale także zarezerwować Fit Rooms od Technogym bezpośrednio na stronie internetowej hotelu i cieszyć się treningami na żądanie we własnym pokoju hotelowym.

Fit Rooms

Obecnie goście są coraz bardziej zainteresowani możliwością przeprowadzenia treningu w podróży, w zaciszu własnego pokoju hotelowego. Najstarsza w Europie grupa luksusowych hoteli Kempinski postanowiła nawiązać współpracę z firmą Technogym, światowym liderem w dziedzinie fitness i wellness, aby zaoferować gościom hotelowym wszechstronne doświadczenia z zakresu odnowy biologicznej. Oferta obejmuje innowacyjne rozwiązania treningowe dostępne w pokojach oraz usługi fitness na żądanie, które urozmaicają pobyt gości i pozwalają im cieszyć się korzyściami z uprawiania sportu przez cały czas.

Każdy Kempinski Fit Room wyposażony jest w TECHNOGYM BIKE i TECHNOGYM CASE oraz oferuje dostęp do różnorodnych treści multimedialnych. Nowy TECHNOGYM BIKE  gwarantuje rewolucyjne doświadczenia treningowe i możliwość korzystania z zajęć live prowadzonych przez trenerów z całego świata. Trenerzy prowadzą angażujące zajęcia Indoor Cycling, które są dostępne o każdej porze, przez całą dobę, bezpośrednio z konsoli roweru. Rozwiązanie Fit Room pozwala gościom trenować zgodnie z indywidualnymi preferencjami w zaciszu własnego pokoju, niezależnie od tego, czy podróżują służbowo, czy w celach turystycznych. Ponad 35-letnie doświadczenie firmy Technogym w branży fitness pozwala dostarczać rozwiązania treningowe najwyższej jakości. TECHNOGYM BIKE łączy w sobie innowacyjny design, funkcjonalność i wciągające treści cyfrowe oraz treningi live dostępne w jakości HD. Użytkownicy mogą wybierać swoje ulubione zajęcia z biblioteki treningów na żądanie w oparciu o preferowanego trenera, rodzaj treningu, język i muzykę. TECHNOGYM BIKE pozwala nie tylko wziąć udział w grupowej jeździe na rowerze, ale także wykonać kompleksowy trening całego ciała, co ułatwiają dostępne materiały wideo.

Fit Rooms

Równie interesującą opcją przeprowadzenia treningu podczas pobytu w hotelu jest skorzystanie z TECHNOGYM CASE, zestawu funkcjonalnych akcesoriów, które umieszczone są w designerskiej torbie wysokiej klasy. Korzystanie z akcesoriów wspomaga biblioteka treningów wideo. Po zeskanowaniu kodu QR można zyskać dostęp do wirtualnego trenera na swoim telefonie. W skład zestawu TECHNOGYM CASE wchodzi: wałek i piłka do masażu, pomagające przywrócić prawidłowe krążenie krwi i rozluźnić mięśnie; mata do ćwiczeń, dająca stabilne podparcie podczas ćwiczeń; loop bands, idealne do treningu dolnych partii ciała; gumy oporowe power bands dostępne w trzech rodzajach, które umożliwiają wykonanie treningu górnej części ciała lub ćwiczeń całego ciała z oporem.

„W ostatnich latach zainteresowanie ideą wellness i zdrowym stylem życia znacząco wzrosło. Jest to trend o ogromnym potencjale. Wprowadzając nową kategorię pokoi hotelowych wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, którzy pragną pozostać w ruchu także w podróży i odbyć codzienny trening bez konieczności opuszczania hotelu” – mówi Marc Feller, Senior Director Customer Experience. „Kempinski Fit Room jest ważną częścią naszej korporacyjnej strategii wellness i zrównoważonego rozwoju, a także uzupełnia niedawno zakończone przejęcie wszystkich udziałów w Resense, dostawcy usług spa” – dodaje Feller.

Goście mogą skorzystać z Kempinski Fit Rooms w następujących hotelach: Vier Jahreszeiten Kempinski w Monachium, Hotel Adlon Kempinski w Berlinie, Kempinski Hotel Mall w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Grand Hotel Kempinski w Szanghaju. „Mamy nadzieję, że gdy tylko już nasi goście będą mogli swobodnie podróżować, będziemy w stanie rozszerzyć naszą ofertę także w innych miejscach” – dodaje Feller.

Fit Rooms

O Technogym: 

Technogym to wiodąca marka sprzętu i technologii cyfrowych stworzonych dla fitnessu, wellness, sportu i zdrowia. Technogym stworzył kompleksową ofertę inteligentnego sprzętu, usług cyfrowych, programów treningowych na żądanie i aplikacji, które umożliwiają każdemu użytkownikowi dostęp do spersonalizowanego treningu w dowolnym miejscu i czasie: w domu, na siłowni, w podróży. 80 000 klubów wellness i 500 000 prywatnych domów na całym świecie: już ponad 50 milionów osób trenuje z Technogym. Technogym był oficjalnym dostawcą sprzętu sportowego podczas ostatnich ośmiu igrzysk olimpijskich. Sprzęt Technogym stanowi wyznacznik jakości dla mistrzów i gwiazd sportu na całym świecie.

O hotelach Kempinski:

Kempinski Hotels to najstarsza w Europie sieć luksusowych hoteli. Została utworzona w 1897 roku. Bogate dziedzictwo firmy Kempinski wyraża się poprzez pierwszorzędną obsługę, ekskluzywne przestrzenie i indywidualne podejście do każdego gościa. W grupie Kempinski znajduje się obecnie 76 pięciogwiazdkowych hoteli i rezydencji w 34 krajach. Wciąż powstają nowe inwestycje w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i obu Amerykach. Każda z nich odzwierciedla siłę i sukces marki Kempinski, łącząc wieloletnią tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. W portfolio Kempinski są m.in. historyczne budynki, nagradzane miejskie hotele lifestylowe, ekskluzywne kurorty i prestiżowe rezydencje. Każdy hotel reprezentuje najwyższą jakość niezależnie od lokalizacji i jednocześnie nawiązuje do kulturowych tradycji miejsca, w którym jest położony. Kempinski jest członkiem założycielem Global Hotel Alliance (GHA), największego na świecie sojuszu niezależnych marek hotelowych