Kolejne ważne wydarzenie w Xtreme Fitness Gyms! Tym razem sieć ponownie potwierdziła, że przyznany jej tytuł Zdrowa Marka Roku trafił pod właściwy adres. Aktywne obchody Europejskiego Dnia Otyłości zasługują na wielkie brawa – tak trzymać!

22 maja, w kilkudziesięciu klubach Xtreme Fitness, klubowicze mieli możliwość wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach ze specjalistami z zakresu dietetyki oraz skorzystać z konsultacji trenerskich. Na gości czekały także zdrowe przekąski, owocowe szaszłyki i sportowa atmosfera – wszystko po to, aby nagłośnić temat otyłości i podjąć kroki, które w realny sposób mogą pomóc rozwiązać problem.

W pułapce otyłości…

Otyłość to śmiertelna choroba, w którą wpada coraz więcej osób – w różnych przedziałach wiekowych. Nadmierne kilogramy to nie tylko aspekt wizualny, ale także szereg groźnych dla zdrowia chorób i niedogodności.

Ograniczenia ruchowe wynikające z nadwagi, brak kondycji, trudności z wykonywaniem pozornie łatwych czynności, brak poczucia własnej wartości, choroby układu krążenia, cukrzyca i wiele, wiele innych. To tylko krótka lista, która otwiera cały szereg schorzeń i dysfunkcji, których przyczyna tkwi w nadwadze…

Xtreme Fitness otyłości mówi zdecydowane NIE i wskazuje dobry kierunek!

Cała akcja miała na celu zmotywować klubowiczów do walki z nadprogramowymi kilogramami oraz umożliwić im bezpłatne konsultacje z osobami, które w profesjonalny sposób mogą pomóc w uporaniu się z problemami dotyczącymi odżywiania. Promowanie racjonalnego odżywiania oraz aktywnego stylu życia ma kluczowe znaczenie w dobie lawinowo rosnącej otyłości. Nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Każdy krok ma znaczenie, a impulsem do działania z pewnością może być spotkanie ze specjalistą, który określi, w czym tkwi największy problem i wskaże drogę do nowego (i zdrowego!) ciała. Xtreme Fitness Gyms nie odpuszcza w walce o Wasze zdrowie i pewność siebie. Przypominamy także o trwającej kampanii #spójrzDOBRZE, która otwiera oczy na świat – po przemianie!

dav

Polecamy także:

Wywiad z właścicielem HartRok studia opartego an filozofii Milon – jak zrealizować marzenia o własnym klubie!