Calypso Fitness w Piastowie już otwarte

Klub Calypso Fitness w Piastowie został otwarty. Pierwszy klub fitness w mieście zlokalizowany  jest w pasażu Rezydencji Warszawskiej.

Otwarcie zostało zaplanowane na poniedziałek 20 sierpnia br. na godz. 12.00. Klub został otwarty planowo, na trening przybyli pierwsi chętni. Na powierzchni prawie 1 000 m2 przygotowano strefę do treningu siłowego, strefę funkcjonalną, klimatyzowaną, przestronną salę do zajęć fitness, klatkę do Cross Trainingu oraz wydzielono część do zajęć na rowerach stacjonarnych – Power Bike. Do dyspozycji Klubowiczów są sauny fińskie oraz strefa bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play.

Klub Calypso Fitness w Piastowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

To pierwszy klub fitness w Piastowie z prawdziwego zdarzenia. Dotychczas mieszkańcy mieli do dyspozycji jedynie siłownie plenerowe lub małą siłownię z pojedynczymi przyrządami zlokalizowaną przy stacji PKP. Najbliższy klub fitness był zlokalizowany ok. 7-8 km od miasta ( np. FusGym w Ożarowie Mazowiecki, Homles Place Skorosze lub Galeria Fitness w Pruszkowie).

o Calypso Fitness

Aktualnie Calypso Fitness posiada ponad 50 klubów w 25 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu.

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do  kompleksowych pomiarów komponentów ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita.

o LW Development

Rezydencja Warszawska to prestiżowa inwestycja LW Development zlokalizowana w samym centrum Piastowa, 15 minut od centrum Warszawy. W budynku mieszczą się 243 mieszkania. Wszystkie zostały sprzedane.

Zobacz także: