Klub fitness w jednym palcu

A gdyby tak uprościć wejście do klubu, nie rezygnując przy tym z bezpieczeństwa? Czy rzeczywiście ręczna weryfikacja kart musi trwać tak długo? Czy zawsze musimy ręcznie weryfikować różne karty? Czy możemy skorzystać z automatyzacji znanej z lotnisk? Warto wykorzystać czas pracy recepcji na budowanie relacji z klientem. Rozwiązaniem może okazać się biometryczna kontrola dostępu.

Pierwsze wrażenie – wejście do klubu fitness

Ułatw kontakt z klientem, nie musisz ręcznie weryfikować aktualnych karnetów. Biometryczna kontrola dostępu to przede wszystkim oszczędność czasu w działaniu Twojej recepcji, która w tym czasie może zająć się budowaniem pozytywnych relacji, proponując wodę, ulubiony shake lub odpowiadając na nurtujące pytania. Dodatkowo zapewnienie bezpiecznego dostępu 24/7 jest obecnie biznesowym celem wielu klubów. Biometryczna kontrola umożliwia utrzymanie niskich kosztów, a przy tym zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Kontrola dostępu klubowiczów i obsługi obiektu sprawdza rejestracje oraz członkostwa. Biometryczne rozwiązanie jest bezpieczniejsze niż PIN i tokeny, ponieważ redukuje prawdopodobieństwo ludzkiego błędu i nadużyć. Niweluje dostęp osób z brakiem członkostwa, utratę dochodów i poprawia wydajność klubu. To rozwiązanie bezpieczne i w pełni zintegrowane z systemem do zarządzania klubem.

Zaufane wsparcie

eFitness jest jednym z partnerów instalacji i integracji technologii ievo na świecie, w tym jedynym autoryzowanym instalatorem w Polsce.  – Zapewniamy bezpieczną usługę i dostęp do wszystkich produktów ievo. Dzięki temu właściciel obiektu fitness ma pewność, że biometryczne rozwiązanie spełni jego oczekiwania dotyczące kontroli dostępu. Spójna integracja czytników z systemem do zarządzania klubami fitness sprawia, że rozwiązanie jest niezawodne i bezpieczne. – mówi Tomasz Sierpiński, Customer Director w eFitness.

Dane osobowe

Jak podaje ievo, hasła stanowią ponad 80% przypadków naruszenia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Biometryczne uwierzytelnienie może okazać się skuteczne w zwalczaniu niewłaściwych zachowań Twoich klientów. Wprowadzenie nowej ustawy o ochronie danych osobowych (RODO) zwiększyło zapotrzebowanie na przejrzystość wykorzystania i przechowywania danych. Uwierzytelnienie biometryczne działa przez identyfikację osoby na podstawie jej unikalnych cech, jednak warto zauważyć, że rzeczywisty obraz odcisku palca nie jest zapisywany – nie ma więc możliwości skopiowania lub odtworzenia obrazu odcisku palca z szablonu.

Dlaczego ievo?

To wiodący w branży producent rozwiązań biometrycznych specjalizujący się w projektowaniu i produkcji innowacyjnej kontroli dostępu. Wewnętrzne i zewnętrzne czytniki linii papilarnych od ievo zapewniają bezpieczne i niezawodne działanie Twojego klubu fitness.

Materiał Partnera

 

REDAKCJA POLECA: