fot. THINK b/ Fotolia

Klub fitness w Mennica Legacy Tower

Do grona najemców Mennica Legacy Tower dołączył Zdrofit Fitness. Klub zajmie powierzchnię, aż dwóch pięter podium wieży. Będzie to 21 lokalizacja marki w Warszawie.

Klub Zdrofit w Mennica Legacy Tower zostanie zaaranżowany na powierzchni 1500 m2, zlokalizowanej w podium 140-metrowej wieży, realizowanej przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. Z dwupoziomowego klubu fitness będą mogli skorzystać zarówno pracownicy kompleksu biurowego, mieszkańcy okolicznych osiedli, jak i wszyscy inni zainteresowani aktywnym spędzaniem czasu i urozmaiconym treningiem. W ofercie klubu znajdzie się rozbudowany wachlarz zajęć grupowych, treningów personalnych, cross treningu, zajęć rowerowych oraz strefa wyposażona w sauny.

Wśród najemców przestrzeni biurowych Mennica Legacy Tower znajdują się kancelarie prawne, a także stosunkowo nowy koncept restauracyjny MEET & EAT.

Umowa najmu przestrzeni rekreacyjnej w Mennica Legacy Tower została podpisana na okres 10 lat.

Źródło: Golub GetHouse

____________

o Zdrofit

Zdrofit Fitness Klub powstał jako mała rodzinna firma w 2005 roku. Obecnie to sieć klubów fitness znajdujących się w atrakcyjnych punktach w Warszawie. W ofercie Zdrofitu znajdują się treningi personalne, zajęcia grupowe na salach fitness, cross trening i zajęcia rowerowe oraz strefy relaksu wyposażone w sauny. Obecnie sieć liczy 20 klubów w samej Warszawie, 6 w Gdańsku, po 2 w Kielcach, Koszalinie, Płocku i Legionowie, po jednym w Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Włocławku, Wołominie i Otwocku. W 2018 roku Zdrofit ma w planach otwarcia kolejnych kilkunastu klubów w Polsce.