Klub fitness w zasięgu ręki

Aplikacja mobilna eFitness

Statystycznie ponad 2000 razy w ciągu dnia zerkamy w ekran telefonu. Smartfony towarzyszą nam w codziennym życiu, są z nami wszędzie. Są także z Twoimi klientami, dlatego nie trać okazji do kontaktu. Wykorzystaj możliwości, jakie daje aplikacja mobilna.

Zawsze blisko klienta

Kontakt z klientem, komunikacja oraz dostępność klubowej oferty nigdy nie były tak proste. eFitness wspiera właścicieli i managerów najlepszych europejskich sieci klubów fitness, dając dostęp do nowoczesnej aplikacji mobilnej. Producent oprogramowania eFitness dostarcza dopasowane do potrzeb rynku funkcjonalności tak, by jak największa liczba klientów indywidualnych mogła być bez przerwy w kontakcie ze swoimi ulubionymi klubami.

Klub w Twoich rękach

Aplikacja eFitness połączona ze strefą klienta to rozwiązanie dedykowane klubom fitness z nieograniczonym dostępem z urządzeń mobilnych. To doskonałe narzędzie do budowania społeczności i łatwiejszego pozyskiwania klientów klubu. Bądź blisko Twoich klientów, obecnych oraz potencjalnych. Istnieje także możliwość wdrożenia własnego brandingu. Wykorzystaj potencjał i możliwości, jakie daje aplikacja, zacznij działać już dziś!

Ciągły rozwój

Intuicyjny interfejs zaprojektowany przez specjalistów UX sprawia, że korzystanie z aplikacji eFitness jest przyjemnością. Aplikacja jest stale udoskonalana o nowe funkcjonalności, dając klientom możliwość kompleksowego użytkowania. W ten sposób łatwo zaangażujesz klientów w życie klubu.

Zostań w kontakcie

Z aplikacji eFitness korzystają nie tylko ćwiczący, ale także właściciele klubów. Używając aplikacji do zarządzania klubem fitness, oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki aplikacji, zamiast wiadomości sms i email, możesz wysyłać darmowe wiadomości o charakterze informacyjnym lub promocyjnym do wszystkich klubowiczów posiadających zainstalowaną aplikację.

Aplikacja mobilna dla urządzeń iOS i Android została zaprojektowana z myślą o kampaniach typu cross-selling i up-selling. Narzędzie daje możliwość wysyłania wiadomości marketingowych do osób, które pojawiły się w Twoim klubie lub spełniły inne kryteria kampanii. Możesz wysyłać także powiadomienia do nieaktywnych członków lub uczestników grup zajęciowych lub do wybranego klubowicza w jakiejkolwiek innej sytuacji.

Rezerwacja? To proste!

Zajęcia grupowe są sercem wielu klubów. Aplikacja zawiera elastyczną opcję zarządzania grupami zajęciowymi z funkcją rezerwacji. Funkcjonalność dostępna online sprawi, że członkowie klubu będą mogli przeglądać ofertę, zapisywać się na zajęcia lub listę rezerwową, otrzymywać powiadomienia, gdy coś ulegnie zmianie i wiele więcej. Czy musimy wspominać, że opcja rezerwacji zajęć przez urządzenie mobilne odciąży ruch na recepcji i zmniejszy kolejki?

Klub w zasięgu ręki

Jakie są zalety korzystania z aplikacji dla klubowiczów? Aplikacja daje Twoim klientom to, na czym zależy im najbardziej:

  • dostęp do zawsze aktualnego grafiku zajęć,
  • łatwe przeglądanie oferty,
  • wybór i rezerwację zajęć,
  • dostęp do informacji o stanie karnetu, aktualnościach i promocjach.

Buduj społeczność, niech klubowicze będą na bieżąco z tym, co dzieje się w klubie cały czas! Aplikacja dla Twoich klientów jest bezpłatną, przyjazną użytkownikowi opcją, z której warto skorzystać. Daj klubowiczom tę możliwość!

Be Happy

To nie jedyna aplikacja, z jakiej można skorzystać, używając systemu eFitness. Ankieta w aplikacji BeHappy zintegrowanej z eFitness jest dobrym narzędziem do pomiaru zadowolenia Twoich klientów. Nikt nie da Ci bardziej wiarygodnej informacji o jakości funkcjonowania klubu, jak Twoi klubowicze. Użytkownicy w intuicyjny sposób za pomocą trzech emotikon odpowiadają na pytania. Na podstawie zebranych odpowiedzi w systemie wygenerowany zostanie raport satysfakcji klientów. Klienci poczują, że liczysz się z ich zdaniem i wciąż udoskonalasz dla nich Twoje usługi. To proste – Be Happy!

Artykuł sponsorowany