źródło: informacja prasowa

Planowane otwarcie klubu Harder w Poznaniu doszło do skutku. Najpopularniejsza galeria handlowa w tym mieście – Stary Browar, może poszczycić się wyjątkowym miejscem treningowym.

Harder to butikowy klub fitness, idealny dla osób, które efektywny trening chcą łączyć z dobrą zabawą. Ich trenerzy dostosowują indywidualnie sesje treningowe, bez względu na poziom umiejętności, zarówno dla początkujących jak i dla stałych bywalców siłowni. Poprawa kondycji i zgubienie zbędnych kilogramów to ich specjalność. Treningi bazują na ruchach anatomicznych, które każdy wykonuje w codziennym życiu, więc każdy może spróbować swoich sił. Klub oferuje treningi personalne w małych grupach – do 16 osób, klienci ćwiczą z monitorami pracy serca Myzone. Monitory pozwalają zadbać o efektywność treningu dzięki czemu czas ćwiczeń wynosi 50 minut.

Klub w ofercie posiada również szereg specjalistycznych zajęć, takich jak:

  • TRENING HIIT – To treningi personalne w małych grupach o wysokiej intensywności. Łączą w sobie ćwiczenia siłowe, aerobowe i wytrzymałościowe. Na takich sesjach spala się 700-1000 kcal dając z siebie wszystko. Podczas tych zajęć korzystamy z systemu monitorowania pracy serca MyZone. Każda sesja trwa 50 minut.
  • MOBILITY – Na tych zajęciach pracujemy nad poprawą elastyczności i ruchomości całego ciała, rozluźniamy zmęczone mięśnie i zwiększamy zakres ruchu Twoich stawów. Zajęcia MOBILITY to idealne uzupełnienie treningu HIIT. Są to zajęcia polecane osobom, które narzekają na bóle typowe dla naszej cywilizacji (plecy, kark). Zajęcia Mobility dostępne są z członkostwem lub bez członkostwa dla klientów OK System, Fit Profit oraz MultiSport Plus.
  • CROSS TRAINING – Składa się z dwóch części. Podczas pierwszej części zajęć skupia się na ćwiczeniach siłowych a podczas drugiej wykonujemy zadany trening obwodowy. To przekrojowe ćwiczenia dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku. Zajęcia Cross Training dostępne są z członkostwem lub bez członkostwa dla klientów OK System, FitProfit oraz MultiSport Plus. Podczas tych zajęć nie korzystamy z systemu monitorowania pracy serca MyZone.

Ilość miejsc jest limitowana. Z klubu będzie mogło skorzystać tylko 150 osób, co zapewni klubowiczom kameralność oraz gwarancję osiąganych efektów.

Klub zlokalizowany jest na poziomie +2.

Polecamy także:

Topiel No18: Pierwszy apartamentowiec w Polsce z siłownią

wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt ARTIS Technogym