źródło: informacja prasowa

Najnowsza inwestycja sieci klubów fitness Just GYM została otwarta 13 października 2020 roku w Łodzi. Klub mieści się w nowo wybudowanym akademiku BaseCamp znajdującym się przy ulicy Rembielińskiego nr 16-18. Just GYM zajął tam powierzchnię ponad 2.000 m2 i jest kolejną placówką otwartą w akademikach należących do sieci BaseCamp, czyli prywatnego miejsca do zamieszkania dla studentów. 

Ten projekt jest dobrym przykładem, w jaki sposób można wykorzystać synergię danego miejsca, jednocześnie realizując ciekawe architektonicznie koncepcje – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

Każdorazowo staramy się zachować charakter adaptowanego obiektu i wykorzystać elementy architektoniczne tak, aby stworzyć nowoczesną, wygodną a zarazem industrialną powierzchnię. Również w tym klubie, tak jak w poprzednim na ulicy Rewolucji 1905r., posiłkowaliśmy się elementem nowoczesnej architektury w postaci murala, z których słynie miasto Łódź. Projekt stylistyką nawiązuje  do estetyki fitnessu lat 80-tych. Paleta kolorów odwzorowuje kolory z lycrowych getrów i dresów oraz kasetowych walkmanów i innych akcesoriów używanych w tamtym czasie. W formie artysta Marcin Czaja nawiązał też lekko do Keitha Haringa (jednorodny kontur) i do wciąż żywych wzorów modernistycznych (troszkę też nawiązując do Oteckiego, autora pierwszego muralu w tematyce lat 20-tych). Miało to na celu podtrzymanie narracji do pierwszego muralu.

Sieć realizuje wcześniej założony plan ekspansji i jeszcze w tym roku otworzy 2 kolejne kluby – w Gdyni oraz w Łodzi.

Realizujemy otwarcia pomimo obecnej sytuacji epidemicznej głównie dzięki wsparciu naszych udziałowców oraz zgodnie z wcześniej zawartymi kontraktami – mówi Paweł Ciszek.

Lokalizacja w Łodzi przy ulicy Rembielińskiego 16 jest naszym 17. klubem w sieci i trzecią placówką w aglomeracji łódzkiej.

 Polecamy także: 

“To będzie rekordowy rok” – rozmowa z Łukaszem Dojką