Saturn Fitness Chorzów to komfortowy i starannie zaprojektowany klub, w którym będzie można ćwiczyć w pięknych wnętrzach z nowoczesnym sprzętem oraz motywującym wsparciem trenerów. Klub klasy premium będzie zajmował powierzchnię 1800 m2 a jego otwarcie zaplanowano na 6 listopada o godz. 18!

Saturn Fitness Chorzów to kompleksowo wyposażona siłownia w nowy sprzęt marki Life Fitness. Posiada również strefę Wellness o powierzchni 300m2, w której skład wchodzić będzie 7 saun i łaźni, trzy jacuzzi, spa i bistro.

Klub na otwarcie przygotował promocje dla swoich klubowiczów – pierwsze 2 miesiące za darmo oraz karnet w cenie 99,90zł miesięcznie, po okresie promocyjnym.

Przygotowano również pakiet startowy, w którym znajduje się :

  • darmowy plan treningowy
  • trening wprowadzający ze specjalistą
  • worek treningowy i bidon do darmowej wody i napojów izotonicznych
  • nieograniczone czasowo korzystanie z nowoczesnej siłowni, zajęć grupowych i pięknej strefy wellness
  • darmową opiekę trenerską
  • analizator składu ciała – dzięki pomiarom na wadze Tanita MC 980 MA

Każdy, kto odwiedzi klub, będzie mógł zobaczyć poszczególne strefy, przetestować sprzęt a trenerzy i personel udzielą odpowiedzi na każde pytanie. Ponadto zostało przygotowanych w tym dniu wiele atrakcji!

Zaplanowano m.in. występny tancerek DancingModels, catering, konkursy na siłowni, a o oprawę muzyczną zadba Izydorczyk Robert – DJ/Konferansjer

Klub mieści się na ul. Katowickiej 47 (wjazd od ul. Gałeczki).

Polecamy także:

GYM HERO DJ TRAINING w Poznaniu!