źródło: artykuł partnerski

Klub NJN łączy siły z marką Techogym, wyznaczając tym samym nowe standardy w świecie fitness. Klub NJN zaprojektowano z myślą o stworzeniu nieszablonowego miejsca, przyciągającego pasjonatów aktywności fizycznej i odpowiadającego idei klubu treningowego nowej generacji – klubu 4.0.

Club 4.0 to elastyczna koncepcja klubu, który łączy szeroką ofertę różnorodnego sprzętu sportowego dużych sieci fitness i jednocześnie posiada wszystkie zalety studia butikowego – kameralne treningi grupowe na sprzęcie fitness tworzą swoistą społeczność klubowiczów i zwiększają zaangażowanie, a tym samym retencję.

Oddzielne strefy treningowe umożliwiają przeprowadzenie kompletnego programu treningowego zarówno samodzielnie, jak i przy wparciu trenera, który prowadzi i motywuje uczestników, co przekłada się na wyższe wyniki. Club 4.0. przyciąga większą grupę docelową, ponieważ każdy może odnaleźć rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb. Mniejsze, wydzielone strefy treningowe oraz treningi w niewielkich grupach pozwalają też łatwiej zachować obowiązujące restrykcje pandemiczne.

Ideą klubu NJN jest stworzenie przestrzeni dla osób, które pragną rozwijać się i udoskonalać swoje umiejętności w motywującym, profesjonalnym otoczeniu – mówi Joanna Kłosek, właścicielka klubu NJN.  – Wybierając sprzęt i koncepty treningowe od Technogym kierowaliśmy się niepodważalną pozycją tej firmy na rynku fitness i innowacyjnymi rozwiązaniami, które odpowiadają potrzebom treningowym odbiorców o różnym stopniu zaawansowania. Wprowadziliśmy do oferty rozwiązanie Biocircuit – w pełni zautomatyzowany trening obwodowy, pozwalający na bieżąco śledzić dane treningowe, a także SkillX, opcję dla miłośników intensywnych treningów grupowych, które wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu, takiego, z jakiego korzystają olimpijczycy podczas przygotowań do zawodów – dodaje Joanna Kłosek.

To innowacja na rynku europejskim: koncepty treningowe Technogym opierają się na podejściu klubu 4.0, w którym każdy może znaleźć typ treningu dopasowany do własnych potrzeb i celów. Biocircut jest idealny dla osób, które chcą w krótkim czasie wykonać kompleksowy trening całego ciała i wzmocnić zdrowie fizyczne, a SkillX odpowiada potrzebom pasjonatów sportu, którzy pragną z dnia na dzień podwyższać poprzeczkę i nie cierpią rutyny. Club 4.0. to połączenie inteligentnego sprzętu, wyposażonego w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i programów treningowych, opracowanych przez profesjonalistów w dziedzinie biomechaniki. Teraz to wszystko można znaleźć w klubie NJN w Knurowie – komentuje Dominik Śliwowski, General Manager marki Technogym w Polsce.

Co znajdziemy w ofercie klubu NJN? Oprócz możliwości treningu na sprzęcie Technogym i korzystania ze spersonalizowanych wskazówek w specjalnej aplikacji, klubowicze mogą wziąć udział w treningu SkillX lub Biocircuit. Co wyróżnia te koncepty treningowe?

Biocircuit to rodzaj treningu obwodowego, wykorzystujący sprzęt siłowy i cardio. Użytkownik wybiera w aplikacji typ treningu w zależności od swojego poziomu zaawansowania i celu (poprawa zdrowia, krążenia, siły fizycznej), a następnie jest prowadzony kolejno od stacji do stacji. Cały trening nie zabiera dużo czasu (wystarczy 30 minut), ponieważ nie ma konieczności czekania na sprzęt, a także potrzeby regulacji parametrów sprzętu – wystarczy za pierwszym razem wprowadzić ustawienia, a za każdym kolejnym razem sprzęt dostosuje się sam. Plany treningu obwodowego Biocircuit zostały zaprojektowane z myślą o optymalnym doborze obciążenia, tempa i czasu odpoczynku. Tajemnicą ogromnego sukcesu Biocirciut jest technologia Biodrive™: inteligentny napęd jest sterowany przez program i dostosowuje się do każdego użytkownika, co pozwala na w pełni spersonalizowany trening.

Klubowicze, którzy uwielbiają emocjonujące, intensywne przeżycia treningowe, z niecierpliwością wyczekiwali inauguracji treningów SkillX. To trening grupowy, który koncentruje się na rozwoju takich elementów sprawności fizycznej, jak siła, zwinność, szybkość i wytrzymałość, co w konsekwencji pozwala na całościowy rozwój umiejętności fizycznych i osiąganie coraz lepszych rezultatów sportowych – komentuje Michał Ryters, Sales Team Manager w Technogym Polska.

W klubie NJN znajdziemy także najwyższej jakości sprzęt cardio z linii Excite Live z licencją Technogym Live: to najnowsze cyfrowe rozwiązanie od Technogym, które sprawi, że aktywność fizyczna stanie się jednym z najprzyjemniejszych momentów dnia. Technogym Live pomaga osiągnąć cel treningowy jeszcze szybciej: oferuje dostęp do programów treningowych, sesji instruktażowych i tras outdoorowych. Dodatkową motywacją jest również Technogym Coach – sztuczna inteligencja dająca wskazówki treningowe, które pojawiają się w wiadomościach pop-up. Takie rozwiązania sprawiają, że czas ćwiczeń mija niepostrzeżenie, a efekty pojawiają się bardzo szybko.  

Tak obszerna oferta sprawia, że każdy klubowicz będzie mógł wybrać coś dla siebie – zarówno osoby początkujące, jak i prawdziwi zawodowcy. Klub NJN i Technogym wyznaczają nowe trendy w świecie fitness, stawiając na różnorodność, zaangażowanie i profesjonalizm pod każdym względem.

Dowiedz się więcej o ofercie na www.technogympolska.pl